Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Kapanmak

Rüyada kapanmak neye işarettir?

Rüyamda iş yerinde bir arkadaşımın kapandığını yani tesettüre girdiğini gördüm anlamını merak ediyorum. Lütfen söyler misiniz rüyada kapanmak ne demektir, şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada kapandığını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada kapanmak, tesettüre girdiğini görmek, reel hayatta rüyayı görenin yakın çevresiyle ilişkisi hakkında bilgi verir ve rüyada kapandığını görmek yakınlarınız tarafından böyle giyinmeniz yönünde bir beklentileri olduğunu düşündüğünüzü ifade eder. Rüyada kapanıp, bundan mutluluk duyduğunuzu görürseniz bu yaşamınızda kimi değişiklikler olacağını simgeler. Eğer rüyanızda istemeden kapanıyorsanız, bu sizin iki yüzlülüğünü gösterir.

Rüyada kapanmak istediğini, kapanacağını görmek, rüyada giydiğiniz kıyafet gerçek yaşamınızda en yakınınızdaki kişilerin sizi nasıl görmek istedikleriyle ilgilidir. Örneğin bekar bir insan için anne babası kardeşlerinin beklentisi, flört yapan biri için arkadaşı, evli biri için eşi ve çocukları ve benzeri. Rüyada önce kapanıp sonra başını açtığını görmek, uyanık hayatta manevi dünyanızda bazı sıkıntılar yaşadığını, bazı şeyleri sorguladığını ve önemli bir kararsızlık yaşadığınızı gösterir. Normalde kapalı olan bir bayanın rüyada açıldığını görmesi de aynı anlama gelmektedir.

Rüyada kapanan birini görmek, birinin kapandığını görmek, gerçek yaşamınızda çevrenizde muhafazakar görüşlerin ağır basmaya başladığını, günlük hayatta mahalle baskısı denilen durumun sizi etkilemeye başladığını gösterir. Gerçekte kapalı olan birinin saçlarını açtığını görmek o kişinin yaşamından memnun olmadığını ve yaşamında bazı değişilikler olacağını simgeler. Kapanmak kelimesi, giyim kuşamda kapanmak, kapalı giyinmek, tesettür, tesettüre girmek anlamındadır.

“Rüyada Kapanmak” için 8 yanıt

Rüyamda çok kapanmak istediğimi görüyorum hayatımda ilk kez o kadar kapanmak istemişim ama kendimi kapalı görmedim

Rüyada kapanmak istediğini, kapanacağını görmek, Rüyada giydiğiniz kıyafet günlük, gerçek yaşamınızda en yakınınızdaki kişlerin sizi nasıl görmek istedikleriyle ilgilidir. Örneğin bekar bir insan için anne babası kardeşlerinin beklentisi, flört yapan biri için arkadaşı, evli biri için eşi ve çocukları ve benzeri.

Selam ben ruyamda carsaf giydim bir diger ismi ile hijap
Komple kapaliydim sadece gozum acikti ne anlama geliyor acaba tesekkurler

Ben sevgilim için istihare namazi kıldım ve uyudum fakat rüyamda annemin açıldığını gordum ne alaka anlayamadım annem ümreye gideli 3 ay oldu ve kapandı o gece rüyamda da annemin açıldığını gordum bu neye işarettir

Rüyada kapanmış olduğunu görmek
Rüyamda kapanmışım ama halimden hiç memnun degilim, ben istemiyorum ben nasıl kapandım falan diyorum yanımdakilere, nedir anlamı?

Normalde bekar ve açık bir bayanım, rüyamda nişanlanacağımı, bu yüzden pembe bir kıyafet giydiğimi ve başımı pembe bir eşarpla kapattığımı gördüm, yani tesettüre girdim, giydiğim ceket ağır ve bunaltığı için onu çıkarttım.

merhaba, rüyamda bir dukkanın onunden gecıyorum, bir esarp begenıyorum rengı kırmızı tonlarında, arkadasıma gosterıyorum arkadasımda normal hayatta kapalı. gunluk hayatta kapanmamı ısterdı. o aldıgım ortuyle kapandıgımı gördüm çok yakışmıştı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir