Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kapı Açmak

Rüyada kapı açmak neye delalettir?

Rüyamda kapı açıyordum, normalde küçük olan ön girişimiz kocaman olmuştu ve etrafta yüzlerce ayakkabı vardı ama her renk ve her model ve hepsi benimdi. Özellikle elime mor olan babetleri alıp inceliyordum ama ayakkabıdan adım atacak yer yoktu, artık üstlerine basıp evden çıkmak zorunda kalmıştım ve kapıda beslediğim kedi ayakkabıların fazlalığından yemeğini rahat yiyemiyordu. 17 yaşındayım ve seneye üniversite sınavına girmeye hazırlanıyorum.

Kimden: lola
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaşınız: 17
Medeni Durumunuz: Bekar
Anahtar kelimeler: kapı açmak, ayakkabı, kedi

Rüyada kapı açmak nasıl yorumlanır?

Rüyada kapı açmak, kapı açtığını görmek, yaşamınızı oldukça etkileyecek, sizin için çok önemli bir konuda bir adım atmak, karar vermek ya da çalışmaya başlamak üzere olduğunuzu ve bunun gerginliği ile birlikte tatlı bir heyecanını duyduğunuzu simgeler.

Ancak rüyanızdaki çok sayıdaki ayakkabı, gereksiz yere üzerinize yük aldığınızı ya da yok yere aşırı strese girdiğinizi simgelemekte, sevdiklerinize zaman ayırmanız gerektiğine ( kedinin yemek yemesi ) işaret etmektedir.

“Rüyada Kapı Açmak” için 2 yanıt

Kardeşlerim annem ve babamla birlikte 5 ay önce vefat eden babaannemin evinin bahçesindeyiz, kapıya birileri geliyor, küçük kardeşim kapıyı açıp geliyor ve kapıdakilerin annemin, babamın ve ablamın kimliklerini istediğini, kendisininkini aldıklarını söylüyor. Onlar kapıya giderken ben de babaannemin evine giriyorum. Evin içinde ölüler var, ölü olduklarını biliyorum ama korkmuyorum, yanlarına gidip oturuyorum. Önümde babaannem hareket ediyor, o sırada annem ve kardeşlerim de geliyor. Babaannem “sağlığımda toplanıp başıma hiç gelmemişlerdi, demek ki ölünce geleceklermiş” diyor, ben ağlamaya başlıyorum, uyandığımda da ağlıyordum ve çok suçlu hissediyordum. 15, Kadın, bekar, öğrenci.

Değerli okurum, gördüğün rüyanın net ve kısa yorumu, verdiğin emeklerin, fedakarlık ve çabalarının karşılığını alıp alamayacağın konusunda derin endişeler taşıdığını göstermektedir. Unutmayın ki herkes yaptıklarının karşılığını mutlaka alır, iyilik yapan iyilik görür, kötülük yapan kötülük görür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir