Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada kapı fabrikası görmek

Rüyada kapı fabrikası neye çıkar?

Rüyamda güya bir kapı fabrikasında çalışıyormuşum, iş yerimden çıkarken kapının önünde 15 kişiye yakın genç ve bunların yarısı tanıdık arkadaşlarım biri yüzünden bana saldırıyordu, yakın arkadaşım olan birisi vardı o benim kolumu çekip bıçak savuruyordu ve saatimin üstünden bileğime bir kaç sıyrık atıyordu, bende ona diyordum ki “sende mi” ismini hitap ediyordum.

Başka bir arkadaşımda bana saldırmaya çalışıyordu, aramızda mesafe vardı diğer arkadaşlar bırakmıyordu onu tutuyorlar, bıçağını çıkartmasını engelliyordu, biri sesleniyordu ve diyordu ki “bu çocuktan uzak dur” tehdit ediyordu ve ben iş yerinin kapısını kapatıp içeri giriyordum, onlarda gidiyordu. Benim bu çocukla bir münasebetim olmuştu, 2 hafta kadar önce ama kötü bir şekilde değil, sadece konuşma olmuştu aramızda, bu çocukla gerçekte de münasebetim oldu rüyamda da bu neye işarettir, bileğime gelen sıyrıklar, arkadaşlarımın bir çocuk yüzünden bana saldırmaları neye işaret eder?

Rüyada kapı fabrikası görmek yorumu

Serkan selam, hakkında yeterli bilgi vermemişsin. Erkek olduğun dışında bir bilgi yok. Sanıyorum sen reel hayatta bir kapı fabrikasında çalışmıyorsun. Rüyanda orada çalıştığını görmen ilgiginç.

Rüyada kapı fabrikası görmek maneviyat simgeler. Gerçek hayatınızda daha fazla aydınlanmaya doğru hareket olduğunu gösterir. Kapı fabrikasında çalıştığını görmek rüyayı gören kişinin manevi zenginlik yolunda emin adımlarla ilerlediğini temsil eder.

Rüyada yaşanan olaylar, kavgalar, bıçaklanma, tehdit vb şeyler ise aslında senin gerçek hayatta içinde bulundun ruh hali ve gittiğin yol hakkında önemli bilgi vermekte, hayatın acımasız kaos ortamından uzaklaşıp, manevi zenginlik, huzur ve mutluluk dolu bir yaşamı tercih ettiğini ve bunun için çalıştığını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir