Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Kapı Görmek

Rüya kapı görmek neye delalet eder?

Merhabalar, Öncelikle böyle bir hizmet verdiğiniz için teşekkürler. Rüyamda en samimi arkadaşımla eve geliyoruz. Tam kapıya geldiğimizde kapının ters yönde takılı olduğunu görüyorum. Durumu garipsiyorum. Kilidi anahtar ile açmaya kalktığımda kilidinde anahtara göre farklı olduğunu görüyorum. Fakat anahtarı sokup açmaya çalıştığımda kapı açılıyor. Bu esnada en yakın arkadaşım üst kata doğru çıkıyor, ben ise hırsızı görüyorum. Görmem ile birlikte en yakın arkadaşıma “koş yardım et, hırsız” diye bağırıyorum ve bu esnada hırsız kaçmak için cama doğru koşuyor bende arkasından.

Name: Burak
Cinsiyetiniz:Erkek
Yaşınız:30
Medeni durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz:kaygılı
Subject: hırsız kovalamak
Anahtar kelimeler:Rüyada hırsız kovalamak

Rüya kapı görmek yorumu

Burak merhaba, rüyada kapı görmek gerçek yaşamda karşınıza çıkacak fırsatlar ve imkanlar ile sizin bunlara tepkiniz konusunda mesajlar verir. Rüyada kapılar, fiziksel duruma göre detaylı olarak açıklanır. Ancak rüyanızda kapının ters takılı olması karşınıza çıkan fırsatları ters anladığınızı, yararınıza olacak bir şeyi sanki zararlı gibi görüp, bir kısmeti kaçırdığınızı anlatmaktadır.

Rüyada kapı açmak, kapı açtığını görmek, yaşamınızı oldukça etkileyecek, sizin için çok önemli bir konuda bir adım atmak, karar vermek ya da çalışmaya başlamak üzere olduğunuzu ve bunun gerginliği ile birlikte tatlı bir heyecanını duyduğunuzu simgeler. Rüyada kapıdan girmek, kapıdan geçmek, kapıdan girdiğini, kapıdan geçtiğini görmek yaşamda size sunulacak yeni fırsatları simgeler, hayatınızda yeni bir aşamaya girdiğinizi gösterir. Rüyada kemerli kapı görmek veya bir kemerli kapıdan geçmek rüyayı gören kişinin önünde bazı fırsatlar olduğunu ancak bunlara kavuşmak için bazı şartlar olduğunu temsil eder. Rüyada kapı sesi duymak veya kapı çalması gerçek yaşamınızda size sunulan fırsatların farkında olmadığınızı simgeler, hayatınızda yeni bir aşamaya girmek üzere olduğunuzu ancak gerekli adımı atmak için son bir adım atmanız gerektiğini işaret eder.

Hırsız kovalamak, hırsız yakalamak, hırsız kovaladığını, hırsız yakaladığını görmek, içinde bulunduğunuz kaotik durumdan kurtulup, düşman, rakip veya sizi kıskananlara karşı başarı elde edeceğinizi simgeler. Bakınız hırsız sayfası.

Kapının cinsine göre yorumlar

Rüyada tahta kapı görmek cinsel gerginlik ya da cinsel arzularınızı serbest bırakmak, açıklamak ihtiyacınızı belirtir. Çelik kapı görmek bilinçaltınızdaki gizli anıların canlanmasını veya bastırılmış düşüncelerinizin ortaya çıkışını simgeler. Bu rüya aklınızı kullanmanız ve yüksek maneviyat seviyelerine çıkmak için çabalamanı tavsiye eder. Cam kapı görmek sizin geçmişin etkilerinden kurtulup berrak bir düşünce tarzına, açık bir zihne sahip olmanız gerektiğini ifade eder. Rüyada cam kapıdan geçmek Kendinizi iyi tanıyıp, ne istediğinize emin olup, önünüzü net görebilmelisiniz.

Rüyada kapı konusunda ek bilgiler:

İçeriye açılan kapılar kendini tanıma arzunuzu simgeler. Dışarıya açılan kapılar yeni insanlarla tanışma, çevreyi öğrenme dileğinizi gösterir. Kapalı kapı kendinizi diğer insanlardan soyutladığını, iletişim sorunları yaşadığınızı gösterir. Paslı kapı görmek, paslanmış kapı hayatınızda yeni imkanlara kavuşmak için şu andakinden daha fazla gayret göstermeniz gerektiğini işaret eder. Kapının arkasından ışık geldiğini görmek yeni fikirleri kabul ettiğinizi ifade eder. Kilitli kapı bir şey ya da bir kimse ilerlemenizi engelliyor anlamını taşır. Rüyada menteşe görmek gerçek hayatta başarıya ulaşmak için kişinin hedeflerine odaklanması ve dikkatini hedeflerinden ayırmaması, amaçlarına sıkı sıkı bağlanması gerektiğine delalet eder. Kapıyı kilitlemek, bir kapıyı kilitlediğini görmek başkalarına kendinizi kapatacağınızı göstermektedir. Rüyada kapıyı kapatmak, kapı kapattığını görmek cinsel sırları ya da cinsel faaliyetler konusunu temsil eder. Burada anılan ev kapısı, yapı kapısı, ofis kapısı anlamındadır.

“Rüyada Kapı Görmek” için 5 yanıt

Rüyada kapı kilitlemek ne demektir
Rüyamda kapı zili çaldı, açmak için yaklaştom, “kim o” diye sordum. Galiba küçük bir çocuk (kız sesi ) ısrarla kapıyı açmamı istedi ve sesi gittikçe yükseldi, ses korkunç olmaya başladı ve korkup kilitli mi diye baktım, kapıyı kilitledim ve uyandım. Bunun manası nedir?

Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda tanımlamayadığınız bazı iç korkularınız nedeniyle içe kapandığını, başkalarına kendinizi kapatacağınızı işaret etmektedir.

rüyamı tam net hatırlayamıyorum..ancak kızımla bizim evin mi bilmiyorum oturduğumuz yerden kalkıp gelip kapıyı açıp bakıyoruz ve inceliyoruz kapının kolunun olduğu yerde üçgen gibi bir kesik oluşmuş şaşırıp nasıl oldu diye bakakalıyoruz..kapı ahşap ve eski..

Merhaba, ruyamda bir sokakta erkek bir zombi ile karşılaşıyorum, elimde metal bir eşya var ben ona atıyorum o bana bir süre öyle atıp tutuyoruz ama korkudan ne yapmam gerektiği bilmiyorum, bir ara arkaya bir bakıyorum, yeşil tahta kapılı ve pencereli giriş dairesi, elimi cebime atıyorum anahtar biraz eğilmiş düzeltip alel acele içeri girip kapıyı kapatıyorum, arka taraftaki kapıya koşup küçük camından dışarı bakıyorum oh çok şukur geçti deyip sakinleşmeye çalışıyorum yorumlaya bilirseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir