Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kapı Kilitlemek

Rüyada kapı kilitlemek neye işaret eder?

Dun gece gördüğüm rüya biraz tuhaftı. Rüyamda çocukluğumda büyüdüğüm evdeydim, yaşım 15 civarındaydı. Rüyamda iki köpeğim var, biri Karabas diğeri ise Net. Karabas diye seslendim, o evin içine girdi ve on kapiyi kilitledim. Arka kapiya gidip onuda kitledim, kapinin tam önünde eve girmek için bekleyen birisi vardi.

Karabaş ve Net arka kapıyı kilitlemek için benimle geldiler. Pencereden dışarı baktığımda iki tane daha Karabaş gördüm, ön kapıya gittim ve iki Karabaşa seslendim, Karabaş 2 , Karabaş 3. Onlarda evin içine girdiler. Evde simdi 3 Karabas ve bir Net Oldu. Tam bu esnada on kapıyı kapatıyordum ki bu arada karanlık bir insan silueti kapıyı ayağıyla itip açmaya çalıştı.

Sanırım ben rüya esnasında çığlık atmışım, kocam sırtımı sıvazlayarak beni uyandırdı. Benim bu rüyam ne anlama gelir ? Benim Karabaş köpek kendini neden üçledi ? Saygilarimla. İpuçları: kopekler, köpeğe seslenmek, kapıyı kilitlemek, insan silüeti, çığlık atmak

Rüyada kapı kilitlemek yorumu

Merhaba, rüyanız gerçek yaşamınızda bir fırsatı, bir kısmeti reddettiğinizi veya başkalarının bunu elinizden alacağını düşünerek, bilerek almadığınızı işaret etmektedir. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise bu kısmeti ret etmenizin hayatınızda 3 tane önemli etkisi olduğunu anlatmaktadır.

“Rüyada Kapı Kilitlemek” için 3 yanıt

Merhaba, dün gece rüyamda evde herkes uyuyor, bizim evin kapısı açılmış bende kalkıp kapıyı kilitliyorum geri yatıyorum, daha sonra deprem oluyormuş kalkıp kaçmak istiyoruz ama kapıyı kilitlediğim için kaçmakta zorlanıyoruz, rüyamı yorumlarsanız sevinirim. 26, Kadın, Bekar, Çalışıyor

Sevgi merhaba,
Görmüş olduğun rüya hayatında bazı kısmetleri kaçırdığını ( ret ettiğini) simgelerken yaşamında ani gelişecek bazı olaylarla yaşamında önemli bir değişim yaşayacağını, ilk zamanlar bunun zor geleceğini ancak daha sonra bunun senin hayrına olduğunu görünce sevineceğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir