Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kapı Sesi Görmek

Rüyada kapı sesi görmek neye delalet eder?

Ben rüyamda karanlık bir yerden demir kapıdan çıkıyordum ancak orada gelen kapı sesi inanılmaz rahatsız edici, korkutucu idi ve kapıyı bana asker açıyordu. Daha sonrası ise yanımızdan eski bir araba geçip duruyor.

Rütbeli ama sanırsam ünlü biri idi,. kaçmamız gerektiğini söylüyor ve yıllardan beri görmediğim sadece netten görüştüğüm arkadaşlarımda yanımda oluyor. Arkamızdan etrafı yoğun bir duman kaplıyor, ben çıkış yolu bulmaya çalışıyorum. Ben üzerime su döküyorum fakat ben hariç diğer yanımdakiler duman yüzünden öksürüyor  en son mutfak dolaplarının arkasında bir geçit buluyorum fakat çok ufak diyorum o sırada duman yavaş yavaş geri çekilmiş oluyor. Tüm bunların bir manası var mı? Filiz.

Rüyada kapı sesi duymak nasıl yorumlanır?

Filiz selam, rüyan derin anlamlar taşıyor olabilir, ancak hakkında bilgi vermemişsin. Bu nedenle sağlıklı yorum yapmak zor. Bana göre gördüğün rüya hayatında kimi sıkıntı veya korkular yaşadığını, bunlardan kurtulmak için oldukça büyük çaba harcadığını fakat kafanın karışık olduğunu, kimden destek alacağını bilemediğini işaret etmekte, ancak sonunda bir çıkış yolu bulacağını simgelemektedir.

Rüyada kapı sesi duymak gerçek yaşamınızda size sunulan fırsatların farkında olmadığınızı simgeler, hayatınızda yeni bir aşamaya girmek üzere olduğunuzu ancak gerekli adımı atmak için son bir adım atmanız gerektiğini işaret eder. Rüyada kapı gıcırtısı ve gıcırtı görmek tabileri aynı şekildedir.

“Rüyada Kapı Sesi Görmek” için 2 yanıt

Rüyada Açık Balkon Kapısı Görmek
Selamın aleyküm, ben 26 yaşındayım, rüyamda eskiden aynı okulda aynı sınıfta okuduğum kız arkadaşımı gördüm. Onunla köyde yolda karşılaşıyoruz, bana “daha evlenmeyi düşünmüyor musun” diye soruyor, ben “bilmem” diye cevap veriyorum, sonra ben ona soruyorum, “sen” diye bir cevap veriyor, ben anlamıyorum ve gidiyor. 2 katlı bir ev var, balkon kapısı açık, rüzgardan perde dışarı uçuyor, evin içinde çok belirgin bir ışık var, ben bir daha soruyorum bağırarak, ses geliyor anlaşılmıyor, yorumunuzu bekliyorum.

Mustafa merhaba, görmüş olduğun rüya hayallerine kavuşmak için çok yaklaştığını ve aradığın kariyer, itibar ve aşkı bulacağına delalet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir