Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kapı Tokmağı Görmek

Rüya kapı tokmağı görmek nedir?

Rüyada kapı tokmağı görmekRüyamda eski evimdeyim gece uyanıyorum bir ses geliyor, kapıya gidip delikten bakıyorum,karşı dairenin kapısı ve ışığı açık ve küçük bir çocuk kapıda duruyor, sonra bizim kapıya koşup itiyor ve ben önünde olmama rağmen kapı açılıyor ilginçtir bu sırada kapının tokmağı yere düşüyor.

Sonra ben çocuğu çıkarıyorum evden, sonra yine ben delikten bakarken çocuk tekrar geliyor ve o gelirken kapıyı kilitliyorum ama çocuk yine giriyor içeri, bu sefer yakalayıp korkutuyorum çocuğu. İlginç bir rüyaydı ne olduğunu öğrenmek istedim.

Rüya kapı tokmağı görmek yorumu

Serdar merhaba,

Gördüğün rüya zihinsel yorgunluk içinde olduğunu ve reel hayata sana sunulan fırsatların farkında olmadığını simgelemekte, hayatında yeni bir aşamaya girmek üzere olduğunu ancak gerekli adımı atmak için son bir adım daha atmak gerektiğini ifade etmektedir.

Rüya kapı tokmağı görmek sizin gözünüzden bir şeyi kaçırmış olmanıza dikkat çeken bir mesaj olabilir. Belki de bu fırsatın size hala açık olduğunu işaret eder

“Rüyada Kapı Tokmağı Görmek” için 2 yanıt

İstihare niyetiyle yatmıştım. Erkek arkadaşım en yakın arkadaşımla berabermiş gibi hafif bir kıskançlık hissediyorum. Arkadaşım “bana yarın seni bekliyormuş gelsin dedi” diyor. Erkek arkadaşımın annesinin apartmanındayım, kapısına bakıyorum, kapı kapalı tokmağında krem rengi bir yazma ya da namaz örtüsü asılı. Merdivenlerden inip benimle hiç konuşmadan yürüyüp gidiyor. Kapı kahverengi ( gerçekte de o evde geçmişte kiracı olarak ben oturmuştum tesadüf şu an annesinin o evde oturuyor olması ) teşekkür ederim. 40, Kadın, Karışık, Serbest.

Ayşe selam, birisini kıskandığını görmek arkadaş çevrenizle daha sıcak, daha yakın ilişkiler kurmak isteğinizi ifade eder. Rüya kapı tokmağı görülmesi sizin gözünüzden bir şeyi kaçırmış olmanıza dikkat çeken bir mesaj olabilir. Belki de bu fırsatın size hala açık olduğunu işaret eder. Kapı tokmağındaki yazma veya namaz örtüsü gibi eşya ise bekarlar için evliliğe, evliler çocuk sahibi olmaya ya da manevi huzura kavuşup ve mutlu olmaya işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir