Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kapıcı Görmek

Rüyada kapıcı görmek neye işarettir?

Merhaba, geçen gün sabah namazından sonra gerçek mi rüya mı olduğunu o an anlayamadığım bir rüya gördüm, yatak odamdayım, gözlerimi açtığımda başımızın ucunda apartmanımızın kapıcısı eşiyle birlikte başımın ucunu temizliyorlar. Birden bire panikliyorum, hemen doğruluyorum “ne işiniz var burada” diyeceğim sırada kayın validem beliriyor odamın kapısında, “sen rahat uyu kızım” diyor, “ben evini temizletiyorum” diyor.

Odamdan dışarı çıktığımda bir Kuran hocası var onunla birlikte apartman kapıcısı evimi dip köşe temizliyorlar, ellerinde süpürgeler, diğer odaya geçtiğimde de görümcemi görüyorum yer sofrasında oturmuş börek açıyor, yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada kapıcı görmek neye yorulur?

Hacer merhaba,

Bu muhteşem rüyayı gönderdiğin için teşekkür ederim. Gördüğün rüya reel yaşamında kimi dost ve yakınlarının da desteğiyle büyük bir manevi arınma yaşayacağını, içindeki kötü ve karamsar duygulardan uzaklaşıp huzura kavuşacağını, her şeyin dileğin gibi hayırlı gelişeceğini temsil etmektedir.

Rüyada kapıcı görmek yaşamınızda çevrenizdeki kişilerin ihtiyaçları konusunda dikkatli
olmanız gerektiğini ifade eder. Rüyada kapıcı olmak, kapıcı olduğunu görmek hayatınızda ihtiyaçlarınız konusunda dikkatli olmanız gerektiğini işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir