Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kapıda Anahtar Görmek

Rüyada kapıda anahtar görmek ne demektir?

Merhaba, Geçen gün bir rüya gördüm ancak rüyanın sadece bir bölümünü hatırlıyorum, o kadarını anlatmak istiyorum oldukça ilginç. Orman gibi bir yerde idik, kuzenim, kardeşim ve anne babamız vardı, onlar etraflarına bakmak için uzaklaşıyorlar biz, erkek kardeşim, kız kuzenim ve ben kalıyoruz. Yolun üstündeyiz iki tarafımız yüksek çalılık. Bir büyüteç vardı uzağı görmek için konulmuş, tam büyütecin gösterdiği noktada büyük bir kedigil görüyorum ya kaplan ya aslan öyle bir hayvan. Biraz uzağında da bir zürafa görüyorum.

Diyorum ki çocuklara “şurada bir kulübe var, oraya gidelim, bizi korur, orada yasayan biri varsa.” Kapıyı çalıyoruz, yaşlı bir kadın açıyor kapıyı. Bizi içeri alıyor. Kapının iki tarafında da anahtar asılı olduğunu görüyoruz. Kardeşim diyor ki “bu kadın bize zarar verir belki, ne olur ne olmaz, dışarıdaki anahtarı al kaçabilelim”. Ben de cebime atıyorum anahtarı. Ama kadın bize çok iyi davranıyor, çok iyi ağırlıyor. Bir süre sonra biz gidelim diyoruz, kapıyı açıyoruz kadın anahtarın orada olmadığını fark ediyor, içeri bakmaya gittiğinde ben anahtarı sessizce içeri atıyorum ve kapıyı kapatıp gidiyoruz. Çıkınca da kaplana benzettiğim hayvanın köpek, zürafanın da geyik olduğunu görüyorum ve köpek geyiği kovalıyor. 18 yaşındayım, öğrenciyim ve bekarım. Çok teşekkürler.

Rüyada kapıda asılı anahtar görmek yorumu

Nurgül merhaba, rüyanız bazı mesajlar veriyor ancak ben asıl mesajın ne olduğunu çözemedim ve önemli unsurların anlamını sıralayıp, mesajın tespitini size bırakıyorum.

Rüyada orman görmek, işlerini yoluna koymak için bütün zorlukları aşmaya yorumlanır. Ormanda yürümek, ormanda yürüyüş yapmak, gezi yapmak, gerçek yaşamınızda iş ya da eğitim hayatında emin adımlarla ilerlemeyi temsil eder.

Rüyada büyüteç görmek veya büyüteç kullanmak, büyüteç kullandığını görmek gerçek hayatınızda incelenecek bir şeye daha yakından bakmanız gerektiğini ifade eder.

Rüyada hayvan görmek rüya yorumu için görülen hayvanın cinsine göre detaylı analiz yapmak gerekmekle birlikte genel olarak özellikle evcil hayvanlar, evcil hayvan, iyi bir servet, mutluluk, olumlu gelişmeler anlamına gelirken, yabani hayvan sıkıntılar veya korkular, hatta talihsizliği işaret ederler. Bir vahşi hayvanı görmek, bir uyarıdır. Rüyada hayvan görmek sık sık insanın gelişmemiş yanı üzerinde mesajlar verirler.

Rüyada kapı görmek, gerçek yaşamda karşınıza çıkacak fırsatlar ve imkanlar ile sizin bunlara tepkiniz konusunda mesajlar verir. Rüyada kapılar, fiziksel duruma göre detaylı olarak açıklanır. Rüyada anahtar görmek fırsatlar, erişim, kontrol, yaşamın sırları, özgürlük, bilgi veya sorumlulukları simgeler. Kendi içsel duygularını kilitlemek, dışarıya açmamak işareti olabilir veya bazı merak ettiğiniz bir sorunun cevabını kilidini açabilir. Bu rüya aynı zamanda yaptığınız iş sonucunda başarı elde etmek, bol kazanç elde edeceğiniz anlamını taşır.

“Rüyada Kapıda Anahtar Görmek” için 2 yanıt

Hoşlandığı adamdan anahtar almak
Rüyamda hoşlandığım adam bana anahtar veriyor, bulunduğum ortam karanlık, ben hemen kapıyı açıyorum birbirimizin ellerini tutuyoruz, başını bana yaslıyor, çok yoğun duygular hissediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir