Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kapıda Bir Sürü Kilit Görmek

Rüyada kapıda bir sürü kilit neye işarettir?

15 yaşındayım, lise 2 ye gidiyorum. Babam annemi aldatıyordu, Elhamdülillah yeni yeni düzeliyor ama babama saygım falan kalmadı artık. Annemi o kadar üzdü ki. Çok garip bir rüya gördüm, zaten kalkar kalkmaz hemen tabirlerine baktım ama gördüğüm rüyaya benzer bir tabir bulamadım. Ev anneannemle babannemlerin evlerinin karışımı gibi bir şeydi ama tek katlı gibi gibi gözüküyordu, karşı binada anneannemlerin komşusunu gördüm ama arkaya dönünce dedemlerin arka deposuna benziyordu, bu yüzden ikisinin karışımı gibi duruyordu.

Eve neden girmeye çalıştığımı hatırlamıyorum. Buyuk ihtimal birisi bir şey almam icin gonderdi bilmiyorum. Evin kapisina geldigimde elimde nereden buldugumu bilmedigim bir anahtar vardi, kapıda bir sürü kilit, en küçük kilitten en büyük kilide doğru açtım. Korkuyordum, tek girmeye korktugum icin annemi cagirdim, sonra bir kadın daha geldi, yuzu tanidikti ama onuda hatirlamiyorum (halamın kızı olabilir).

Sonra iceri girdim, etraf karanlıktı ama görebiliyordum. Her şey o kadar kotuydu ki harabeye donmus berbat bir yerdi. İlerledim bir kapı vardı, kapıda kilit vardı, telle bağlanmış. Teli acip iceri girdim, karşı pencereden bir siluet geçti, iyice korkmuştum. Başka bir pencereden dışarı baktım galiba, yerde bir sürü kedi yavrusu vardı, sonra nereden geldiğini bilmediğim kız kardeşim geldi, odada ilerledi ben kapıda duruyordum gidip yavru kedinin birini sevdi. Yan tarafta da kedinin annesi yatıyordu, sinirli bir şekilde bakıyordu “Dilara hadi gidelim” dedim, arkamı dönünce bir kedi yavrusu vardı onu alıp içeriye annesinin yanına koydum ve dışarı çıkıp kapıyı geri telle kilitledim. Yerde değişik bir canlı vardı, hala elimde tuttuğum anahtarlıkta değişik spreylerde vardı, onu sıktım ama bir fayda etmedi. Sonra dışarı çıktım mı çıkmadım mı bilmiyorum. Çok karışıktı, kafam allak bullak oldu. Yorumlarsanız sevinirim. Hayırlı günler.

Rüyada kapıda bir sürü kilit görmek nasıl yorumlanır

Sevgili Büşra, görmüş olduğun bu uzun ve karışık rüyada senin de fark ettiğin gibi birden fazla olay geçiyor, pek çok unsur yer alıyor. Bunlara ayrı ayrı bakmak gerekirse rüyanın esas önemli mesajından uzaklaşmış oluruz. Bu rüyanın ana teması neden gittiğinin bilmediğin evin kapısındaki bir sürü kilit, onları büyükten küçüğe doğru açman ile anne ve bir kadının sana yardım etmesidir.

Rüyada kapı görmek gerçek yaşamda karşınıza çıkacak fırsatlar ve imkanlar ile sizin bunlara tepkiniz konusunda mesajlar verir. Rüyada kapı açtığını görmek yaşamınızı oldukça etkileyecek, sizin için çok önemli bir konuda bir adım atmak, karar vermek ya da çalışmaya başlamak üzere olduğunuzu ve bunun gerginliği ile birlikte tatlı bir heyecanını duyduğunuzu simgeler. Rüyada kilit görmek, gerçek yaşamınızdaki güvenlik açığını simgeler, bir nedenden dolayı kendinizi emniyette hissetmediğinizi gösterir. Rüyada anahtar görmek fırsatlar, erişim, kontrol, yaşamın sırları, özgürlük, bilgi veya sorumlulukları simgeler. Kendi içsel duygularını kilitlemek, dışarıya açmamak işareti de olabilir.

Bu bilgiler ışığında gördüğün rüya gerçek yaşamında önünde bir çok fırsat olduğunu ancak bazı korkuların veya endişelerin yüzünden adım atmaya çekindiğini fakat annenin ve bir kadının desteği, yardımı ile bu adımı atacağını, önce küçük fakat emin adımlarla ilerleyeceğini, bu yolda ilerlerken bazı zorluklar yaşama ihtimali olduğunu akıldan çıkarmamak gerektiğini (zorluklar yaşamın parçasıdır – hiç bir şey güllük gülistanlık olamaz) ifade etmektedir.

Rüyanın son bölümü ise yaşamın boyunca sevdiklerini ihmal etmemek gerektiğini hatırlatmaktadır. Başarılar dilerim.

“Rüyada Kapıda Bir Sürü Kilit Görmek” için 2 yanıt

Rüyada kapı görmek, rüyada anahtar görmek veya rüyada kilit görmek konularında deneyimleriniz varsa lütfen gördüklerinizi ve ondan sonra neler olduğunu paylaşın, inanın bir dostunuz bunun yararını görecektir.

Rüyamda kapıyı değişik şekillerdeki bulutlar zorluyordu. Yanımda bir oğlan vardı beraber kitap okuyorduk üstümüze geliyorlardı.bizde bi anda kapıyı kitledik.ve sonrada uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir