Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kapıda Yavru Köpek Görmek

Rüyada kapıda yavru köpek neye işarettir?

ben rüyamda yavru köpek gördüm. Bu köpek evimizin kapısından ayrılmıyordu çünkü çok açtı, sanırım iyi hatırlıyorsam bizde fakir görünüyorduk ve ben bu köpeğe acidigim için yem vermeye çalışıyordum fakat bir yaşlı tanımadığım nine bana bunu sürekli yasaklayip hatta beni bundan engeliyordu. Köpek öyle bir açtı ki artık elimi uzattigimda beni ısırmak değil parmaklarımdaki deriler kemirmek istiyordu. Ve iyi hatırlıyorsam bu yaşlı nine bana kızıyordu, hatta bu sevimli açık renkte olan yavru köpeğe yardım edemediğim için çok ağlıyordun ve hatta bu rüyadan ağlayarak uyandığımı hatırlıyorum! Lütfen rüyamı yorumlar mısınız. Şimdiden çok teşekkür ederim

Rüyada kapıda yavru köpek görmek tabiri

Ceren selam, gördüğünüz rüya, gerçek yaşamda oyun ve kaygısız bir yaşam ihtiyacınızı işaret ederken çevrenizden birinin, özellikle yaşlı bir bayanın sizi yanlış yönlendirdiğini ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kapıda Yavru Köpek Görmek” için 5 yanıt

Rüyada yavru köpekler görmek
Rüyamda annemlerin bahçesinde idim, 10 tane yavru kahverengi köpek gördüm, annelerini emerek mideme girdiler, sonra kendi elimle köpekleri çıkardım, yorum yapar mısınız rüyama?

Sevgi selam,
inanın rüyanızı anlaşılabilir hale getirmek için bayağı uğraştım ve hala tam anlaşılabilir olmadı. Lütfen anlaşılır, düzgün cümleler kullanınız.
Bana göre rüyanız; çocuğunuz, torunlarınız, yeğenleriniz gibi bazı küçük çocukların sizinle daha fazla zaman geçirmek istediklerini işaret etmektedir.
Rüyanızdaki en önemli ipucu 10 sayısıdır ve on sayısı büyük maddi gücü ve kazançları, Aynı zamanda hukuk ve adaleti ifade eder.

Rüyamda bir köpek yavrusunu sevmek için yakalamaya çalışıyordum ve yakaladım, elimi yaladı, sonra devamlı olarak gögüs görmeye başladım 3 4 tane rüyamı yorumlarsanız sevinirim. 34, Erkek, Bekar, Çalışmıyor.

Rüyada köpek yavrusu sevdiğini görmek, size zarar vermek isteyen birsinin, bir şekilde bundan vazgeçtiğini, artık size zararı dokunmayacağını işaret eder. Bu halk arasında gönlüne şefkat düştü anlamını taşır.
Rüyanızda başkasının göğsünü görmek bu nasıl ve ne şartlarda görüldüğüyle ilgili yorumlanır. Başka birinin göğüslerini çıplak görmek veya onlara dokunmak içinizdeki bastırılmış duyguların yüzeye çıktığına delalet eder.

Birde rüyamda pembe kaplı bir kitap görmüştüm, abdest alıyorum, yanımda namaza kılanlar var, bende en önde abdest almaya çalışıyorum, adam bir şeyler diyor bana rüyamı yorumlarsanız sevinirim. 34, Erkek, Bekar, Çalışmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir