Rüyada Kapıda Yeşil Yılan Görmek

Rüyada kapıda yeşil yılan görmek ne demektir?

Rüyamda, gece yarısı sabaha doğru gibi evdeki bütün herkes uykusunda birden kapı sesi calınıyor gürültüye uyanıyoruz. Tabi bu arada ortalık aydınlanıyor yanı safak atıyor. ilk önce korkudan babamla birlikte acaba bu kımdır diye cekınerek pencereden dısarı bakıyoruz kapıya doğru ama kimseyi goremiyoruz.

Sonra ben dıs kapıyı acıyorum ve sol caprazımda yem yesıl iri bir yılan var kapıyı acınca bende korktum oda yüzünü cevırerek gıttı o sırada kapıdan içeriye tahta parcası gıbı ufak bir sınek gırdı. Aslında sınek de degıl bıldıgınız talas parcası gıbı bırsey ama ucuyor. boynuma fılam gelmeye baslıyor ondan kurtulmaya calısıyordum. Bu rüya benı biraz etkıledı sızın yorumunuzu merak edıp sızlerle paylasmak ıstedım.

Rüya detayları : gece yarısı, kapı sesi, şafak vakti, yeşil yilan, iri yilan, tahta parcası, ufak sınek, talas parcası. 26. 01. 2010 / 02:26 tarihinde gönderilmiş

Rüyada kapıda yeşil yılan görmek neye yorulur?

Rüyada yeşil yılan görmek bilgelik, bilge kişi, sıhhat demektir. Yeşil yılanın yüzünü çevirerek çekip gitmesi bir fırsatı kaçırdığınızı, faydalı bir şeyi reddedip, faydasız şeylerle uğraştığınızı simgelemektedir. Rüyada yılan görmek konusunda detaylı açıklamaları yılan rüya yorumu sayfasında bulabilirsiniz.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir