Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kapıların Anlamı

Rüyada kapının anlamı nedir?

Rüyamda bir çarşıda yürürken sağ tarafıma döndüğümde, beyazdan kireç duvarı olan ve kapı açılan bir yere giriyordum. Oradan dışarı baktığımda berrak, derin olmayan, tertemiz bir deniz vardı. Eğilip elimle denize dokundum. Yorumlarınız için teşekkürler.

Rüyada kapının yorumu

Rüyanız gerçek yaşamda karşınıza çıkacak fırsatlar ve imkanlar ile sizin bunlara tepkiniz konusunda mesajlar verirken rüyadaki deniz sonucun iyi olacağını simgelemektedir. Rüyada kapılar en sık görülen rüyalar arasındadır ve genellikle fırsatlar, geçmiş anılar, geçmişin izlerinin bugüne etkileri gibi mesajlar verir. Kapıların durumu, malzemesi vb. faktörlere göre dikkatle incelenmelidir.

Rüyada garaj kapısı görmek korku ve düşük öz değer göstergesidir, yaşamınızdaki kimi faaliyetleriniz veya duygularınız nedeniyle gözardı edildiğinizi düşünüp, sığınacak, saklanacak bir yer arayışı içinde olduğunuzu anlatır. Endüstriyel kapı görmek üretmek, gelişmek, kendini geliştirmek arzularınızı simgeler. Endüstriyel kapının açıldığını görmek tüm bu konularda başarıya kavuşacağınızı işaret eder. Rüyada fotoselli kapı görmek kelimenin tam anlamıyla çevrenizin tam bir hareket içinde olduğunu ve dinamizmi göstermektedir. Eğer fırsat ve seçenekler arasında doğru seçim yapmazsanız çıkmaz bir yola girebileceğinizi haber verir.

Rüyada kapı
kapı tamiri
kapı fabrikası
kepenk kapı
demir kapı
tahta kapı
ahşap kapı
çelik kapı
cam kapı
dairesel kapı
depo kapısı
yana kayan kapı
uzaktan kumandalı kapı
bahçe kapısı
döner kapı
Otomatik kapı
kapı zili
cennet kapısı
kapısız ev
kapı sesi
kapı kolu
kapıcı
kapı tokmağı
kapı kilidi
anahtar

“Rüyada Kapıların Anlamı” için 3 yanıt

Merhaba, Ben rüyamda büyük bir binadayım. Ayaklarımın altında bir şey göremiyorum ama sanki yürüyen bir yol var, beni götürüyor. Ben yürümüyorum, o şeyin üstünde gidiyorum. Bir kapıya geldik, kapı çift kanatlı ve büyük, tahminimce ahşap ya da çelik bir kapı. Ayağımın altındaki o yol gibi şey kapıya vurdu. Kapı açıldı. Biz geçtik. Sonra tekrar gitmeye başladık. Bu şekilde bir sürü kapılardan geçtik. Sonra uyandım. Hayır olsun inşallah. Yorumlarsanız çok sevinirim. Yaşım: 39, Medeni halim: evli, İşim: öğretmen, Ruh halim: karışık, daha çok üzgün.

Esra merhaba, görmüş olduğun rüya gerçek hayatında yaşamının yönünü veya hayatının akışını etkileyen bazı faktörler olduğunu ve bunları biraz da bilerek akışına bıraktığını anlatmakta fakat her şeyin iyiye gidip, önüne bir çok fırsat çıkacağını belirtmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir