Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Kapının Önünde Namaz Kılmak

Rüyada kapının önünde namaz kılmak neye işarettir?

Merhaba, 36 yaşındayım ve bekarım. Bir yıl kadar önce kabuslar görmeye başlamıştım. işlerim ters gidiyordu. çok mutsuzdum. bir arkadaşın tavsiyesi ile bir hoca ile görüştüm. hoca, bundan 8-9 yıl önce bir talibiminin bana büyü yaptırdığını söylemişti ve bana muska ve tütsü gönderdi. Bunları uyguladım, dualar okudum. Biraz rahatladım. Tüm bunlar psikolojik de olabilir.

Rüyalarımdan çok etkileniyorum. İkidir aynı rüyayı görüyorum. Rüyamda Bir kapının önünde namaz kılıyorum. Namaz kıldığım yerde emniyette olmadığımı biliyorum ama namazda bir şey olmayacağını düşünüyorum.

İlk rüyamda kapı açıldı ailemin desteğiyle kapatmaya çalıştık ama kapı bozulmuştu. Kapattık ama kilitleyemedik. İkinci rüyamda kapı açıldı başta önemsemedim ama sonra korkuyla namazdayken kapıyı itip örttüm. Kapı tekrar açıldı namaza devam ettim ama yüzüm değişti, kaydı ve vücudum kasıldı. Baktım namazım bu duruma engel olmuyor namazı bıraktım ve ayetelkürsi okumaya başladım. Yüksek sesle bir kaç kez okudum ve korkuyla uyandım. Değerli yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim. Saygılar.

Rüyada kapının önünde namaz kılmak neye yorulur?

Değerli okurum, rüyanız hayatınızda kimi şeylerin yolunda gitmediğini ve buna sebep olan şeyleri tespit edip, sorunu çözmezseniz aksiliklerin devam edeceğini ( namazı yarım bırakmanız ) simgelemektedir. Bir ağabeyiniz olarak size tavsiyem hacıları, hocaları bırakın, sorunlarınızı kendi başınıza çözemezseniz bir uzman psikologdan destek almaktan çekinmeyin.

“Rüyada Kapının Önünde Namaz Kılmak” için bir yanıt

Rüyamda oturduğum yerden kendimi namaz kilarken gordum ayrica uyanirkende selam veriyordum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir