Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kapısız Ev Görmek

Rüyada kapısız ev görmek ne demektir?

Rüyamda ben aşağıya inerken birilerinin üste çıktığını görüyorum, “nereye gidiyorlar” diyorum ve evime dönüyorum, evimin kapısı sökülmüş, biraz önce merdivende gördüğüm kişiler benim evdeler, yardım için bağırıyorum “imdat yardım edin” diye. Bu ne demek acaba, rüyayı gördüğümden beri çok korkuyorum.

Rüyada kapısız ev görmek yorumu

Tuba selam, gördüğün rüya ne olduğunu anlayamadığın bazı durumların sende gizli bazı korkulara yol açtığını ya da gizli korkularını açığa çıkardığını temsil etmekte, huzura kavuşmak için bunları çözmen gerektiğini anlatmaktadır.

Rüyada kapısız bir ev görmek sahip olduğunuz eski inançları, davranışları değiştirmek için neler yapmanız gerektiğini düşündüğünüzü gösterir. Rüyada ev konusunda daha detaylı bilgiyi ev rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Kapısız Ev Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda kendimi beyaz buyuk bir evde gordum, esime sesleniyorum yanimda ama uykulu halde, elime supurge aliyorun evin tavani agac supurgeyi suruyorum ustume toprak dokuluyor ama ev tertemiz “uzerimde agirlik var” diyorum esime, evimin ustunde kedi dolasiyor esime sesleniyorum duymuyor, ne anlama geliyor?

Rüyada kapısız penceresiz ev görmek
Rüyamda evin kapısının pencerelerinin olmadığını gördüm duvar gibi duruyordu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir