Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Kapısız Tuvalet Görmek

Rüyada kapısız tuvalet görmek neyi simgeler?

Merhaba, Ben rüyamda eski sevgilimi gördüm.Rüya şöyleydi ; Şimdi ben okuldaymışım ve okulda açık bir tuvalet varmış ve ben oraya girmişim ama kapıyı kapatmayı unutmuşum. Sonra eski sevgilim ( yüzümü görmemiş, ben olduğumu bilmiyor ) koşarak yanıma geliyor ve ” Alkol kullanmam, sigara içmem” diyor ve beni taciz etmeye çalışıyor.

Sonra biz okulda ders işliyoruz ve o benim yanıma oturuyor. Ben ona bazı kitaplarımı veriyorum yanlışlıkla getirmişim sen taşı bunları diye. Ondan sonra bir kaç tane kız geliyor. Sonra eski sevgilim onlara yanaşıyor . Onlardan birine “ben çok güzel şarkı söylerim, gel ormanlıkta sana şarkı söyleyeyim” diyor. Bende eski sevgilimin kafasına kalem fırlatıyorum. Sonra o umursamıyor ve kızı alıp ormanlığa doğru gidiyor, bende kıza arkasından şöyle bağırıyorum ”o kadar güzel şarkı söyler ki hamile kalmamaya dikkat et” diyorum. O duymuyor süzme mal.

Arkasından ben koşmaya başlıyorum ve ağlıyorum. Sonra arkadaşlarım geliyor ağlama falan diyorlar bende bir kerede beni yalnız bırakın diye bağırıyorum onlar da ağlamaya başlıyorlar. Sonra ben onla birlikte oturduğumuz sıraya gözlüyorum gelmiş mi diye ama orada başkaları oturuyor 3 tane erkek, gitmiyorlarda. Sonra biz sınıfa çıkıp ders işliyoruz ben hep eski sevgilimi düşünüyorum ve arada ağlama hissi geliyor. Bunlar ne demek, yorumumu açıklarsanız çok sevinirim.

Rüyada kapısız tuvalete girmek yorumu

Görmüş olduğun rüya şu anda hayatındaki bazı yüklerden kurtulup, rahatlama yönünde derin bir istek duyduğunu ancak bu yüklerin hayatın her aşamasında farklı şekilde karşına çıkabileceğini akıldan çıkarmamak ve ona göre davranmak gerektiğini temsil etmektedir. Daha detaylı bilgi için rüyada eski sevgili görmek, rüyada tuvalete girmek sayfalarını inceleyin.

“Rüyada Kapısız Tuvalet Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda kendimi tuvalette görüyorum ama tuvaletin kapısı yok. Ve içerde arkadaslarımda var. Onlardan utandığım icin büyük cisimi yaptıktan sonra yıkamaya çalışıyorum ama ayakkabıma bulaşıyor bi türlü çıkamıyorum oradan. Su döksemde fayda etmiyor

Şerife merhaba,
Rüyada kapısı olmayan tuvalete girmek gerçek hayatında bir sıkıntın olduğunu, ondan kurtulmak istediğini ancak rahatlamak isterken pek çok şeyle karşılaşma ihtimalini unutmamak gerektiğini temsil etmektedir. Büyük abdestini yapman, rahatlayacağını, ayaklarına dışkı bulaşması ise gerçek yaşamda bazı beğenmediğiniz yönleriniz bulunduğunu düşündüğünü gösterir. Bunlar utanç verici bile olsa kendine itiraf edip, onları kabul etmek ve kurtulmak için bir şeyler yapmak gerektiğini anlatır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir