Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kapıya Sıkışan Kuş Görmek

Rüyada kapıya sıkışan kuş görmek neye çıkar?

Merhaba öncelikle, çok merak ettiğim için ilk kez yazıyorum böyle bir sayfaya. Bir kaç gün önce rüyamda daha önce görmediğim bir dükkanda daha önce görmediğim bir kız gördüm ve aşık oldum, yüzüme bakmadı bile. Sarışın, 1,65 boylarında, zayıf bir kız. Bugün rüyamda gene bir arkadaşımla aynı dükkana geldim, kızda bir arkadaşıyla oradaydı, bir süre kasada bekledim, arkadaşım “gel, gene bakmayacak” dedi, kız sürekli kapıdan girip çıkıyordu. Bir müddet sonra yanıma geldi, elimden tuttu kapıdan içeri soktu, sadece konuşuyordu, elimi sıkı sıkı tutuyordu, sonra beni donuk bir odaya götürdü, tanıdığım bir kız adı Mehtap bana sesleniyordu “Aydın Aydın, neredesin? buraya gel” diye. O kızda elimi hala hiç bırakmamıştı ve sanki beni ondan kaçırıyordu. Donuk odada yere yatmamı söyledi, yaptım, oda yattı, elimi hala bırakmamıştı, Mehtap bizi buldu, bende kızla kalktım ve gitmesini daha sonra geleceğimi söyledim.

Ardından kızla başka bir odaya girdik ve kapının arasına bir kuş türü “ara papağanı olarak geçiyor” sıkıştı, ötüyordu, kapıyı açmak için hamle yaptım, kız hala bırakmadı elimi, kapıyı açtım kuşu kurtardım, gitmesi için hamle yaptım ama gitmedi. Papağan sol omzuma kondu, onunla beraber bir kuş daha geldi, oda sağ omzuma kondu, onunda turu “saksağan” olarak geçiyor, ikisi teşekkür eder gibi ağzımın içini temizlediler, sonra uçup gittiler. Kız hala benimleydi, ardından biri bizi kovalamaya başladı, kaçıyorduk kızı korumak ve kurtarmak istiyordum, onu bir odaya götürdüm, sınıf gibi bir yerdi, orada bıraktım, o bırakmak istemedi “geri döneceğim” deyip, orada bıraktım.

Adamı kendi peşime taktım, kız kurtulmuştu, uzun bir süre peşimde dolaştı, silahlı 2 asker gördüm, onlardan kaçıyordu aynı zamanda beni de kovalıyordu, hem askerler hem adam askere kendi silahının arkasıyla vurdum, koridor vardı merdiven boşluğundan aşağı atladım, kapıdan çıktım, hala peşimdelerdi. Dışarıdan beyaz bir araba, yol, demir tel, çimenlik alan gördüm, ardından uyandım. Lütfen çok merak ettim ilk kez yazıyorum bana bunu tabir eder misiniz? şimdiden teşekkürler. Yaşım 21, bekarım, Mc donalds’ta müdürdüm, şu an askerim, ruh halim iyi.

Rüyada kapıya sıkışan kuş görmek tabiri

Aydın selam, rüyanın birinci önemli unsuru gördüğün genç kız ve ona aşık olmadır ki bu sıkıntı ve yorgunluklardan kurtulmak için doğru yolda ilerlediğine ve sonunda umutlarını artıracak, yaşam sevincini yükseltecek bir karşılaşmaya işaret etmektedir, bakınız rüyada aşık olmak sayfası.

Gördüğün rüyada ikinci önemli olay ise kuşun kapıya sıkışmasıdır ki bu durum aslında senin şu anda iç dünyanda kendini sıkışmış hissettiğini, özgürlüğünün kısıtlanmış olduğunu ifade etmektedir. Ancak rüyanın ilerleyen kısımları ise kendi çabanla bu kısıtlanmalar ve geçmişten gelen bazı gizli korkuları aşacağını, aradığın huzur ve mutluluğu bulacağını anlatmaktadır.

“Rüyada Kapıya Sıkışan Kuş Görmek” için bir yanıt

Rüyada kapı görmek, rüyada kuş görmek, rüyada bir kuşun kapıya sıkışması gibi konularda bir deneyiminiz varsa lütfen dostlarla paylaşın. Bu konuda rüyada görülenler ile sonraki günlerde gerçekleşen şeyler önemli anlamlar taşıyabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir