Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kapkaççı Görmek

Rüyada kapkaççı görmek neye delalet eder?

Rüyada kapkaççı görmekRuyamda aramin bozuk oldugu kendisini cok onemsemedigim bir kiz arkadasla gece karanlik bir yolda yuruyorduk sanki bir sorunumuz yokmus gibi muhabbet ediyorduk, sonra yasli bir adam arkadan kosarak geldi, once yanimdaki kizin sonrada benim cantami kapti, kosarak uzaklasirken “allah razi olsun” dedi, bende bagirdim “allah rizasi icin geri getir” dedim “hakkini helal et” dedi cantami getirdi sonra adamin omzunda agladim, sevgilimle yeni baristik icinde bulundugum ruh hali endiselerimin olmasi barismakla dogrumu yaptik diye simdiden tesekkurler. 20, Kadın, flört, öğrenci.

Rüyada kapkaççı görmek yorumu

Defne merhaba, rüyanda çok önemli bir konu var, nedir dersen; kapkaççı kişi hırsızlık yapıyor “Allah razı olsun” diyor, sen çantanı geri almak için “Allah rızası için geri getir” diyorsun. Yani hırsızın ağzında da Allah kelimesi, mağdurun ağzında da Allah kelimesi. Burada dikkat çekmek istediğim konu bu, yani günümüzde nedense hırsızlar, soyguncular, sahtekarlar, yalancılar, rüşvetçiler Allah kelimesini ağızlarından eksik etmiyorlar. Gördüğün gibi bu rüyana bile yansımış durumda. Neden acaba? düşünmek lazım. Rüyadaki hırsız neden başka bir şey söylemedi? “kusura bakma çalmak zorundayım”, “özür dilerim çantanı almalıyım” diyebilirdi. Bence bu günümüzdeki yozlaşmanın yansımasıdır.

Rüyada kapkaççı görmek etrafınızda bulunan kötü niyetli birinin varlığına işaret ederken aynı zamanda birini iyice tanımadan, hakkında bilgi toplamadan, insanın hal ve hareketlerine bakmadan, karakterini iyice analiz etmeden o kişiye fazla güvenmemek, özellikle de sırrını paylaşmamak gerektiğine rivayet edilir. Rüyada kapkaççı olduğunu veya kapkaç yaptığını görmek rüya sahibinin içindeki kötü tarafın ağır basmaya başladığını ve büyük ihtimalle nefsinin kölesi olmaya başladığını temsil eder ve kişinin kendini gözden geçirmesini hatırlatır. Bir kapkaççının bir şeyini çaldığını görmek gerçek hayatta tam olarak tanımadan biriyle bir sırrını paylaştığını ve bunun ileride başını ağrıtacağını, büyük ihtimalle o kişinin bu sırrı size karşı kullanacağını simgeler.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise aynen mesajınızda yazdığınız gibi bazı endişelerin ortaya çıktığını göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir