Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Kaplama Görmek

Rüyada kaplama görmek neye çıkar?

Rüyamda ailemle rahmetli babamın mezarına giderken, kuzenimle birlikte babamın mezarının yakınındaki açık bir mezarın içine düştüm. Mezarda kafatası, kemikler ve kuma yarı gömük yüzük, altın bilezik, yeşil yeşil kolyeler vardı, mezarın içindekileri toplayıp bir kısmını aileme bir kısmını da kuzenim abime verdim, gece oluyor bu olay.

Daha sonra mezar odalara açıldı, odaları gezerken değerli eşyaları toplayıp gene çoğunu aileme bir kısmını kuzenime verdim daha sonra son bir oda kaldı, oraya girdim, büyük yatakta yatan hastalıklı birini gördüm, çocuk gibiydi, yorganı üstüne kadar örtmüş saçları dökülmüş ve gri rengi vardı, daha sonra mezardan çıktık, yürürken güneş yavaştan doğmaya başladı, hava aydınlanınca mezar bulduğumuz ve altın diye sevindiğimiz eşya ve mücevherlerin aslında kaplama olduklarını anlayınca hep beraber üzüldük. Rüyamı tabir ederseniz sevinirim.

Rüyada kaplama görmek yorumu

Berat merhaba, rüyanızda ailecek rahmetli babanızın mezarını ziyarete gitmeniz aslında hayattaki aile üyelerinin iç dünyasında rahmetli hakkında fırtınalar koptuğunu, onu kaybetmenin acısına henüz alışamadığını ya da büyük ihtimalle onunla yaptığınız veya yapamadığınız bazı şeyler hakkında vicdan azabı çekildiğini ve pişmanlıklar yaşandığını işaret eder. Rüyada açık mezar görülmesi görülen mezarın dolu yahut boş olması ve kime ait olduğu ile yorumlanırken genel anlamda kişinin iç dünyasında yaşadığı vicdan muhasebesi sonuçlarının ortaya çıkmaya başladığına yorulur. Rüyada bir açık mezara düştüğünü görmek rüya sahibinin bilinçaltının onu anlamsız davranışlara veya hayali düşüncelere yönlendirdiğini gösterir. Bu konuda lütfen mezar görmek rüya tabiri sayfasını inceleyiniz.

Rüyanın en ilgi çeken bölümü düştüğünüz rüyada bulduğunuz değerli eşyalar olup bu sizin gerçek yaşamda maddi bakımdan büyük beklentileriniz, hayalleriniz olduğunu anlatırken daha sonrasında bunların sadece birer altın kaplama olduğunu anlamanız hayatta her şeyin göründüğü gibi olmadığını anlatmaktadır.

Rüyada kaplama görmek, kaplanmış bir eşya görülmesi hayatta bazı şeylerin göründüğü gibi olmayabileceğini akıldan çıkarmamak gerektiğini hatırlatır. Rüyada bir şeyi kaplamak, bir şeyi kapladığını görmek güzellik, yenilik, gizlilik, sır saklanan olayları simgeler. Kaplamacı, kaplama yapan birini görmek bazı gizli gizli şeylerin birinin sebep olmasıyla ortaya çıkmasına delalettir.

Rüyanın sonunda mezarda gördüğün hastalıklı çocuk ise hayatta bazı umutlarının azaldığını ifade etmektedir.

Rüyada ceviz kaplama görmek neye çıkar?

Rüyada ceviz kaplama bir şey görmek neşe, bolluk, zihinsel olayları simgeler. Bir şeyi ceviz kapladığını, ceviz kaplama yaptığını görmek hayal ve beklentilerinizin çok zor olacağı manasını taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir