Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kaplan Saldırısı Görmek

Rüyada kaplan saldırısı neye işarettir?

Merhabalar. Bir kaç gün önce gördüğüm rüyada parmaklıklı bir kaç kafesin üstünde kimi insanlar oturuyor, bu sırada içlerinden biri “kaplan geliyor” diye bağırdı, kafeslerin üstündeki insanlar kafesin içine girip kafesin kapaklarını kapatıp kurtulmaya çalışırken, içlerinden biri kafese giriyor tam kapağı kapatacakken kaplan hızlı bir şekilde hareket edip kafesin içine girdi ve adamın arkasından boynunu ısırdı, diğer insanlar adamı kurtarmak için kaplanın kuyruğundan falan çekmeye çalışıyorlar, o sırada bir yaşlı kadın belirdi, elinde döner bıçağı gibi büyük bir bıçakla kaplanın boynunu bıçağı geçirerek gövdesinden kopardı, kaplandan çok kan aktı ve yaşlı kadın elinde kaplanın kafasını tutarak fırlattı. Bilmiyorum belgesel filmlerin etkisinde mi kaldım ama değişik bir rüyaydı, yorumlarsanız sevinirim teşekkürler.

Takma isim : Hakan
Yaşınız : 38
Cinsiyetiniz : Erkek
Medeni durum : Evli
Mesleğiniz : Memur
Ruh haliniz : içinde sevgi ve umut olduğu halde, dünyanın ve nefsinin kötülüğü karşısında hüzünlenen

Rüyada kaplan saldırısı görmek nasıl yorumlanır

Hakan merhaba, yakın zamanda bu konuda bir belgesel, film izlediyseniz onun etkisi, onun uykudaki yansıması olabilir. Eğer böyle bir şey söz konusu değil ise o zaman bir anlam taşıyabilir.

Rüyada insan görmek davranışlarınıza dikkat etmeniz gerektiğine yoksa zarar görebileceğinize işaret eder. Yabancı insan, rüyada tanımadığı birilerini görmek işlerinin yolunda gitmesi için çevrenizden birinin yardımını alacaksınız demektir.

Rüyada kafes görmek veya kafesle ilgili rüyalar iyiye yorumlanmaz. Rüyadaki kafesler, hiç ummadığı anda derde düşmek demektir. Kafeste birini görmek, sıkıntı, güçlük, sorumluluktur. Bunlar sizin hakkınızda olabileceği gibi kafesteki insanı tanıyorsanız onun hakkında da olabilir.

Rüyada kaplan görmek, güç, kuvvet, kendine güvenmek, yüksek makam sahibi bir insan olarak yorumlanır. Rüyada kaplan saldırısı görmek, gerçek yaşamınızda kendinize kimi durumlarda fazla güvendiğinizi bu yüzden başınızın ağrıyabileceği bir durumla karşılaşabileceğinizi, temkinli olmanın her zaman daha iyi olduğunu simgeler. Rüyada birinin kaplan öldürdüğünü görmek, içinizde kendine güven duygusu konusunda temkinli olmak ve tedbiri elden bırakmamak gerektiğine yorumlanır, umulmadık bir sıkıntıya hazırlıksız yakalanabilirsiniz manası taşır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kaplan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir