Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kaplan Ve Köpek Görmek

Rüyada kaplan ve köpek ne demektir?

Merhabalar, ben Ömer. Rüyamda orman gibi ama ağaç olmayan tenha bir yerde, eski evden çıkmaya çalışıyorum ama tam çıkacakken iki tane kaplan devriye atıyor, ben çıkamıyorum onlarda içeri giremiyor, sonra biraz uzağa gidip sırtları bana dönük oturuyorlar.

Bu arada karşımda yapı beliriyor, arkadaşlarım bağırıyor ve koşarak gelmemi istiyorlar, o sırada büyük bir tane köpek devriye atmaya başlıyor, ben ondan korkmuyorum, çıkmak istiyorum ama kapılar açılmıyor, sonra kahverengi ve tasması olan küçük bir köpek bana yardım ediyor, çıkışa götürüyor sonra bakıyorum büyük köpekte kaplanların yanına gitmiş oturuyor.

Biraz karışık ama yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Rüyada kaplan ve köpek görmek rüya tabiri

Ömer merhaba, Rüyanızın ana unsurları eski ev, kaplanlar, büyük köpek ve küçük köpektir. Rüyada eski ev görmek Gerçek yaşamınızda bir tehlike işaretidir ve sizin uyanık hayatta kimi tuzaklarla karşılaşma ihtimaliniz olduğunu simgeler. Rüyada Kaplan görmek güç, kuvvet, kendine güvenmek, yüksek makam sahibi bir insan olarak yorumlanır. Kaplanla karşılaşmak birine iyilik yapacağınıza işaret eder.

Rüyada büyük köpek görmek taşımayacağın kadar büyük sorumluluk altına girdiğinizin delilidir. Rüyada küçük köpek dost ve akrabalarınızı ihmal ettiğinizi hatırlatmaktadır. Rüyanın unsurları: orman, eski ev, kaplan, büyük kopek, küçük kopek. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kaplan Ve Köpek Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda önce siyah bir köpeği sol kolumla boğuyorum. Daha sonra aynı rüyamda sevgilimle yatağa uzanmış ve arka arkaya öpüştüğümüzü görüyorum. Ruh halim ise rüyamda gördüğüm sevgilim şuan başka bir şehirde ve hep aklımda, şimdiden teşekkürler yorumlarınız için. 39, Erkek, Boşanmış, Çalışıyor.

Merhaba haksen66,
Rüyada öldürdüğünü görmek reel yaşamınızda değer verdiğiniz birisinin sizi görmezlikten gelmiş olabileceğini ya da kullanmadığınız, farkında olmadığınız veya unutulmuş bir beceriniz olduğunu gösterir. Rüyada sevgiliyle öpüşmek uyanık yaşamınızda ilişkinize biraz daha romantik davranışlar enjekte etmek gerektiğini anlatır. Bu rüya aynı zamanda sevgiliden tez zamanda iyi haber almaya ve kısa süre sonra onunla buluşmaya işaret edebilir.

Merhaba. Rüyamda amcamın evine giderken önce beyaz bir köpek karşıma çıkıyor. Elimdeki sopayla ondan kurtulmaya çalışıyordum. Daha sonra iki tane kaplan daha geliyor bana saldırmaya çalışıyorlar ben elimdeki sopayla kendimi korumaya çalışıyordum. Birkaç gün önce gördüğüm rüyada da üzerimde beyaz bir gelinlik vardı. Akrabalarım yanımdaydı. Evleniyordum ama evlendiğim kişiyi görmedim. Yorumlarsanız çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir