Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Kaplumbağa Çorbası Görmek

Rüyada kaplumbağa çorbası görmek neye delalet eder?

Rüyamda yurt dışına okumak için gitmişim ama hangi ülke veya hangi şehirde olduğumu bilmiyorum. Sabah okula gitmeden önce bir çorbacı dükkanına görüyorum ve çorba içmek için dükkana giriyorum. Garsona hangi çorbalar var diyorum, garson “bizde sadece kaplumbağa çorbası bulunur, biz kaplumbağa çorbası ile meşhur bir çorbacıyız, siz bilmiyor musunuz?” diyor, bende “ben yabancıyım, buraya yeni geldim, kusura bakmayın bilmiyorum” diyorum ve bir kap çorba siparişi veriyorum. Çorba gelirken içimden düşünüyorum “ben bu çorbayı nasıl içerim, ben ne yapacağım  şimdi” diye düşünüyorum.

Çorbaya bol miktarda masadaki baharat ve limon suyundan katıyorum, tadını beğeniyor, tıpkı bizim paça çorbasına benziyordu. Bu ne anlama gelir acaba? 17, kadın, bekar, öğrenci. Üniversiteyi yurt dışında okumak istiyorum, bunun bir etkisi olabilir mi?

Rüyada kaplumbağa çorbası görmek yorumu

Rüyada kaplumbağa çorbası görmekSevgili Dilek, bende aynı fikirdeyim, gördüğün rüya gelecekte yurt dışında okuma isteğinin zihninde oluşturduğu bazı endişeler veya mera duygusunun yansımasına benzemektedir yani orada nelerle karşılaşacağım, ne yiyip içeceğim, oranın yemeklerine alışabilecek miyim gibi soruların yansımasıdır. Rüyada çorbacıya gitmek aslında rüyayı gören insanın başkalarıyla daha iyi iletişim kurmaya çalıştığını gösterir, bazı konularda içinde çaresizlik , zorluklar ve hayal kırıklıkları yaşadığını  temsil eder. Bu sözlerin sağır kulaklara düşme olduğunu hissediyorum . Belki rüya daha vokal ve genelinde noktası almak için daha çok çalışmak sizi anlatıyor .

Rüyada kaplumbağa çorbası içmek kişinin bir bekleme, düşünme veya araştırma sürecinde olduğunu gösterirken bunun sonunda hızlı bir adım atılacağını, ileride büyük kazanç elde edileceğini gösterir.

“Rüyada Kaplumbağa Çorbası Görmek” için 2 yanıt

Birbirine bağlı 7 kaplumbağa görmek
Rüyamda orta boyutta yedi tane kaplumbağanın birbirine iple bağlandıklarını gördüm.Hepsi birbirine bağlıydı çember şeklinde.Yani kaplumbağalar yedi düğümle çember şeklinde birbirine bagliydi. Ben onları açayım, günahtır dedim. Amcamın kızı yani kuzenim de yanimdaydi. Tam kaplumbağaların ipini açacakken gölgelerine baktim ve aslında bunların şeytan olduğunu , sırf ben onlara acıyayım onlari açayim diye kaplumbağa kılıgına girdigini gördum ve bundan dolayi onlardan hemen uzaklaştim ve o ipi yani düğümleri açmadim. Kendimi ruyadayken sanki bir sınavdaymis gibi hissettim, ipi açıp açmayacagima dayali bir sinavdi ve ben o dögumleri açmadim.
Yaşım:21, Cinsiyetim; kız, Medeni durumum;Bekar, Ruh halim: durgun, sakin.

Nimet merhaba, bu son derece enteresan rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Tahmin edebileceğin gibi rüyanın temel unsurları; kaplumbağa, bunların sayısının 7 olması ve şeytandır. Rüyada kaplumbağa görmek azim, kararlılık ve uzun ömür simgeler. Rüyada yedi sayısı iyi şans, bol kısmet sembolüdür. 7 tane kaplumbağanın çember şeklinde birbirine bağlı olması aslında senin şanslı, bol kısmetli uzun bir ömrün olacağına, azimle çalışarak tüm hayallerine kavuşacağını ifade ederken, bunların gölgesinin şeytan olduğunu görmen ise yaşamında kötülüklere kaşı çok dikkatli olmak, kötülükten ve kötülerden uzak durmak, onların sana yaklaşmasına izin vermemek (düğümü açmak / açmamak) gerektiğini anlatmaktadır. Neyse ki sen düğümü açmadın ve bu durum kötülüğü ya da kötülerin sana yaklaşmasına izin vermedin. Başarılar dilerim. Lütfen gelişmeleri buraya ekle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir