Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kaplumbağa Görmek

Rüyada kaplumbağa görülmesi neye işarettir?

Merhaba, dün rüyamda kaplumbağa gördüm ve dişlerim dökülüyordu. Rüyada dişlerim dökülüyordu. Daha doğrusu bir kaç dişi elimle çıkarmıştım, çıkardığım dişler küçüktü. Daha sonra kendimi denizin altında görüyorum. Bir sürü kaplumbağa var, onlara bakıyorum. Kocamanlar. Sonra sudan çıkmak için yukarı doğru yüzmeye çalışıyorum o an bir şeyin beni tuttuğunu fark ediyorum. Bir bakıyorum bir balık beni ayağımdan ısırmış ve bırakmıyor. Çok uğraşıyorum bıraksın diye ama imkanı yok bırakmıyor. Bu arada telefonuma biri bir fotoğraf yolluyor. Bakıyorum ilkokul fotom yanımda diğer sınıf arkadaşlarım var. Sınıfımdan bir arkadaşım yollamış. Fotoda ilginç olan şey hepimizin küçüklük fotoğrafı ama erkeklerde bıyık var.

Kimden: ella
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:25
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: umutlu sakin
Anahtar kelimeler: diş, kaplumbaga

Rüyada kaplumbağa görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada kaplumbağa görmekElla merhaba, gördüğün rüyada yer alan unsurlar birbiri ile alakasız görünüyor ya da çok derin mesajlar veriyor. Eldeki bilgilerle bunu anlamak imkansız. Sen iç dünyandaki durumunla bu bilgileri bir arada değerlendirerek mesajı tespit edebilirsin. Rüyada diş dökülmesi, gerçek yaşamınızda ilgi alanlarınıza yönelik hedeflerinize ulaşmak için yetersizlik duygusu içinde olduğunuzu simgeler. Diş düşmesi, aynı zamanda kötü bir haber almak işareti olabileceği gibi, kötü bir sağlık durumu hakkındaki korkularınızın gerçeğe dönüşebileceğini de gösterebilir.

Rüyada kaplumbağa görmek azim, kararlılık ve uzun ömür simgeler. Bilindiği gibi gerçek hayatta da kaplumbağalar uzun ömürleri ve sabırla, azimle ilerlemeleri ile bilinirler. Kaplumbağa ısırması ya da bir kaplumbağanın kendisini ısırdığını görmek kişinin uyanık yaşamında çevresini kontrol etme arzusu, güç ve otorite sahibi olmak isteği konusunda yavaş fakat emin adımlarla ilerlemek gerektiğini aksi takdirde sıkıntı yaşanabileceğini ifade eder. Rüyada kaplumbağa yavrusu görmek, yavru kaplumbağa görmek, yaşam sorunları, barınma, güvenlik konusunda korunma ihtiyacınızı simgelerken, bunların yaşamın her alanında karşınıza çıkacağını, sizin henüz yolun başında olduğunuzu ifade eder.

Küçüklük fotoğraflarınızı görmeniz çocukluk yıllarına, o stressiz, güzel günlere olan özleminizi yansıtmaktadır.

“Rüyada Kaplumbağa Görmek” için 3 yanıt

Ruyamda deniz kenerindayim, suyun icinde kiyiya yakin siralanmis siyah renkli kocaman kaplumbagalar kafalarini cikarmis bana dogru geliyorlar. bende sasiriyorum. Sonra deniz kiyisinda yuruyorum, kar yagiyor kendi kendime soyleniyorum “bi gun once hava cok sicakti, bugunse kar yagiyor, bu nasil is “diye soyleniyorum.

Rüyamda su kaplumbağası sahibi olduğumu ve onu unutup 1 hafta gibi süreyle yemini vermediğimi hatırlıyorum. Aklıma gelince hala sağlıklı görülen kaplumbağaya yemini veriyorum. Aynı rüyayı bazen görüyorum.(10 sene önce gerçek hayatta su kaplumbağası beslemiştim)

bu sayfanın facebook da beğenme butonu falan olduğunu göremedim,olsa iyi olurdu.cidden rüyalarla ilgili gördüğüm en güzel sayfa,emeğinize sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir