Rüyada Kaptan Görmek

Rüyada kaptan görmek neye delalet eder?

Merhaba Rüyamda hoşlandığım çocuğu gördüm. Çocuğun kız kardeşi yanıma geliyor ve çocuğun evlenmek istediğini, bir kızla konuştuğunu söylüyor, bende cocuğun facebook hesabını o kızdan öğreniyorum ve ekliyorum, çocuğun resimlerine bakıyorum gri parlak takım elbiseli gülümserken olan resmini görüyorum, daha sonra tanıdığım arkadaşlarına bakıyorum. Hoşlandığım çocuk bir gemide yardımcı kaptan olmuş, onun gemisine binmişiz.

Ben, hoşlandığım çocuk ve yanımızda geminin baş kaptanı gemide yürüyoruz, bana bir anda dua etme isteği geliyor ve ağlıyorum, arkamı dönüp yanlarından ayrılıp kimsenin olmadığı bir yer arıyorum dua edip Allah’a şükretmek için. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada kaptan görmek yorumu

Rüyada kaptan görmek

Rüyada kaptan görmek

Şevval merhaba, rüyada hoşlandığın birini görmek, güncel bir ilişkinin kimi küçük düzenlemeler ile büyük mutluluklar verecek hale getirilebileceğini simgeler. Bakınız hoşlanmak rüya tabiri sayfası.

Rüyada kaptan görmek iyiye işaret olup, güzele yorumlanır. İşlerin iyi gitmesine, bol kazanç elde etmeye ve  kişinin hayalinin gerçekleşmesine işaret eder. Rüyayı bir kadının görmesi o kadının etrafında onu çekemeyen, kıskanan kişiler olduğuna, dikkat etmesi gerektiğine alamet eder. Rüyada kaptan olmak cesaret ve öz güven sembolüdür, rüyada kaptan olduğunu görmek kişinin canını sıkan bazı duygulara göğüs gereceğini ve tüm bunları kolayca aşacağını gösterir. Rüyada bir kaptanla konuşmak rüyayı gören kişinin çevresindeki diğer insanlar üzerinde kolayca kuvvetli bir etki bıraktığını temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir