Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Kar Atmak

Rüyada kar attığını görmek neye işaret eder?

Merhaba.  Ben bu rüyayı eylül ayında gördüm. İçi diz boyu karla dolu kamyon kasası benzeri bir yerde ninem, kuzenim ve ben duruyoruz. oradan dayımın kızı elleriyle benim paçalarıma kar atıyor. ben paçalarımı temizliyorum ve tepki gösteriyorum, sonra aynısını yine yapıyor ben yine paçamı temizliyorum ve kızıyorum, bilerek yapıp yapmadığını düşünüyorum.

Bu kez ayaklarıyla üzerime karları itekliyor ben de kızıp aynı şekilde ayaklarımla karları onun üstüne ittiriyorum. sonra ona böyle çocukça şeyler yapmaması gerektiğini söyleyip öğüt veriyorum. oda gülümseyip benim adımı söyleyip bana tepki gösteriyor, abi demediğinden dolayı bende ona kızıyorum sonra tamam diyorum sonra nasıl oluyorsa onun eli benim ağzıma değiyor daha önce o eliyle tatlı yemiş benim ağzıma şekerli tat geliyor. Law.

Rüyada kar atmak nasıl yorumlanır?

Law selam. Gördüğünüz rüya oldukça hayırlı mesajlar vermektedir. Rüyanız yaşamınızın güzel bir yönde değişeceğini, iyi günlerin geldiğini, sıkıntılarınızın biteceğini, huzur ve mutluluk ile bereketli bir döneme girdiğinizi işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kar Atmak” için 4 yanıt

Hava sogukken birden kar yağmaya basliyor ama kar yaginca sanki ruyamda mutluluk doldu icime, ne anlama gelir

Aslında rüyanızın açıklaması hayatınızın güzel yönde değişeceği, iyi günlerin yaklaştığını, sıkıntıların biteceğini haber vermekte, bolluk ve bereket içinde yaşayacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada yolda kar görmek
Rüyamda kış mevsimindeyiz ama kar yok. Üstü açık pikapta kardeşimle beraber arkada gidiyoruz. Öyle bir yere giriyoruz ki yol bıçakla ayrılmış gibi şaşırıyoruz ve yolun devamında her yer bembeyaz kar. O heyecanla arabadan aşağı eğilip yerden kar alıp kardeşimle birbirimize atıp oynuyorduk. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir