Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Kar Beyazı Gelinlik Giymek

Rüyada kar beyazı gelinlik giymek ne demektir?

Merhaba, rüyamda evin arka bahçesindeydim, üzerime şöyle bir baktım kar beyazı gelinlik giymiştim. Gelinliğin üst kısmını gördüm, dantel vardı ve straplezdi. Etrafıma bakındığımda ise birkaç insan vardı, bunun benim düğünüm olduğunu anladım ve şaşırdım, “ne zaman ne ara gelişti işler” diye düşündüm. Sevdiğim kişiyi gördüm, üzerinde damatlık vardı, siyah bir takım elbise, yanındaki 2-3 erkekle konuşuyordu ama şu anda beraber değiliz onunla fakat onun da bana karşı duyguları olduğunu biliyorum.

Evin arka bahçesinde 2 bahçe var normalde, rüyamda da yağmur yeni yağmış ama dinmiş gibi bir hava vardı, hava kapalıydı beyaz bulutlar vardı ama çok sakin ve dingin bir havaydı, bulutlu olmasına rağmen aydınlıktı, yemyeşil yapraklar vardı bahçe kısımlarında olan ağacı görüyorum onun da yaprakları yeşildi, büyük büyük koyu yeşil yapraklar ile doluydu bahçe kısımları. Çok berrak 2-3 su damlası gördüm bir yaprağın üzerinde.

Sonra annem geldi yanıma, bana kar beyazı renginde bir tişört verdi. Tişört katlanmış haldeydi, ben tişörtü açtım, küçücük bir gri ejderha baskısı vardı önünde ve ortasında, “bu tişört sana lazım olacak” dedi. Ben de o tişörtü benimsedim o an, bir parçam gibi oldu ama tişört bir erkeğin giyebileceği büyüklükteydi, bana uygun değil. Sonra ben sevdiğim çocuğu gördüm yeniden, bir şeyler konuştuk ama ne konuştuğumuzu hiç hatırlamıyorum.

Ben yengemin evine girdim, içerisi dışarıya göre biraz karanlıktı. Beyaz tişörtü açtım elime pembe bir kuru kalem aldım ve küçük ejderha baskının altından pembe kalemle seni çok seviyorum ben diye yazmaya başladım. Elimi kaldırdığımda neden böyle kötü yazdım diye düşündüm ve kimi harfleri düzelttim. O sırada düğün var diye herkes dışarıda evler boş ya hırsız girerse diye düşündüm ama yine dışarı çıktım. Tişört elimde açık halde dolaştım, sevdiğim insana gösterdim, bana baktı tişörte baktı o sırada uyandım.

Takma isim :medieval
Yaşınız :21
Cinsiyetiniz :kadın
Medeni durum :bekar
Mesleğiniz :öğrenci
Ruh haliniz :normal bir ruh halindeydim.

Rüyada kar beyazı gelinlik giymek neye yorulur?

Bu harika rüyayı paylaştığınız için teşekkür ederim. rüyada gelinlik görmek, gelinlik giymek, evlendiğini görmek, düğünü olduğunu görmek hemen hemen bekar tüm genç kızların gördüğü ortak bir rüyadır. Ancak senin rüyanda daha farklı, daha net şeyler var ve özel bir mesaj vermekte. Bunlara örnek vermek gerekirse rengi kar beyaz, nasıl olduğunu çok net hatırlıyorsun,

Rüyada beyaz gelinlik giydiğini görmek, saflığı, mükemmellik, barış, masumiyet, haysiyet, temizlik, farkında olma ve yeni başlangıçları temsil eder. Bu rüya aynı zamanda yaşam üzerine yeni bir bakış açısına sahip olmaya başladığınızı gösterir.

Rüyada evlilik yapmak, evlenmek, evlendiğini görmek bağlılık, uyum veya geçiş anlamına gelir. Evlenmek, evlendiğini görmek, evlilik yaptığını veya evli olduğunu görmek, gerçek yaşamınızda önemli bir gelişimsel aşama geçiriyor olduğunuzu simgeler.

Rüyada kendi düğününü görmek, bu rüya gören kişinin evli ya da bekar olmasına değişik anlam taşır. Bekar birisi rüyasında kendi düğününü görürse bu; bağlılık, uyum ya da geçiş anlamına gelir ve bu konularda düşüncelerinde olumlu yönde gelişme olduğunu simgeler.

Dikkat edilirse buraya kadar olanlar hep benzer konuları işaret etmektedir: uyum, gelişim, mükemmellik yolunda ilerlemeyi temsil etmektedir. Sevdiğin kişiyle evleniyor olman anlamı dahada güçlendirmektedir.

Bahçede ağaç görmek, çocuk bekleyenler için evlat sahibi olmak işaretidir. Gençler için işinde yükselme, yetişkin insanlar için güven, sağlık, emniyet anlamlarını taşır. Ağaç yaprağında gördüğünüz berrak su damlası canlanmayı, aydınlığı, hayırları işaret etmektedir.

Rüyanızın hakim rengi beyaz olup rüyada beyaz renk, huzur, sükunet, ferahlık, güven ifade eder. İnsanların size güvenebileceğini gösterir. Size enerji, canlılık bir bereket olduğunu gösterir. Beyaz renk Zarif, yumuşak, alçak gönüllü ve asildir. Hastanelerde ve spor giysilerde daima beyaz renk tercih edilir. Ayrıca beyaz masumiyetin, saflığında sembolüdür. Beyaz saflığın, yeni başlangıçların ve barışın rengidir. Bozulmamış, değerini kaybetmemiş ve kutsal sayılan kavramlar beyaz renkle temsil edilir. Işığı yansıtan ve ortama ferahlı kazandıran beyaz, parlak ve enerji vericidir. Bunun yanı sıra asaleti, zarafeti ve soğuk kanlılığı da ifade ettiği için, tıpkı saf ve mutluluk verici olduğu gibi soğuk ortamlar yaratmak istenildiğinde de kullanılır.

Rüyada tişört görmek ve giymek, tişörtün rengi ile birlikte yorumlanmalıdır. Sizin içinde bulunduğunuz duyguları veya duygusal durumunuzu simgeler. Renginin beyaz olması güçlü aile bağlarına sahip olduğunuzu işaret etmektedir. Bu rüya hakkında ayrıntılı bilgi için rüyada gelinlik görmek sayfasını okuyunuz.

“Rüyada Kar Beyazı Gelinlik Giymek” için bir yanıt

Rüyamda gelinlik giymiştim ve düğün oluyordu ama düğün benim değildi ve çalgılıydı, bende oynuyordum, şu anda evli değilim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir