Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Kar Bulutları Görmek

Rüyada kar bulutları görmek neyi işaret eder?

Rüyamda annemle bir evdeyiz. Annem gündüz uyumaya gidiyor, sonra ben bir ara mutfağa giriyorum ve resmen havanın kapkara kar bulutları ile kaplandığını, çok yoğun biçimde her yerin karla kaplanmış olduğunu ve karın lapa lapa yağdığını görüyorum.

Şaşkın bir vaziyette gidip annemi uyandırıp ışığı söndürüyorum, annem daha iyi görebilsin diye. Biraz yüksekteyiz galiba fazla değil ama. Annem olayın farkına hemen varamıyor şaşırıp “görmüyor musun” dediğim sırada uyanıyorum. Yorumunuzu bekliyorum. Teşekkürler.

Rüyada kar bulutu görmek nasıl yorumlanır?

Selin merhaba,

Son zamanlarda genel bir olumsuz ruh halini tüm insanlarda gözlemliyorum. Gelen rüyalar hep savaş, lanetlenmek, kara bulutlar, kaza, ölüm benzeri konular hakkında. Bunda ülkemizdeki genel karamsar hava, komşu ülkelerde iç yakan acımasız ve kuralsız savaşların rolü olduğunu düşünüyorum.

Çok enterasandır beş on dakika önce eşimle günlük olayları konuştuk ve Allah herkesi savaştan, kazalardan belalardan korusun dedik. Bu olayların hepsi de olmaması gereken şeyler ama oluyor ve Müslüman Müslümanın boğazını kesiyor! Sonuçta bunların toplamı toplum psikolojisini genel olarak olumsuz etkiliyor. Bunların üzerinde Dünyadaki ekonomik krizler, güneşteki patlamalar, iklim değişiklikleri, dünyanın manyetik alanındaki değişim gibi onlarca negatif faktör sayılabilir. Kusura bakmayın uzattım, belki diğer dostlarımızda bu bilgiden yararlanır diye, yani olumsuz çok faktör var olumlu yok gibi.

Rüyanızda gördüğünüz kara bulutlar sinir veya depresif duygularınızı ifade eder. Kara bulut görmek olması yakın duygu patlamalarına işarettir. Kara bulutları görmeniz gerçek yaşamınızda ilişkinize ve davranışlarınıza dikkat edip, öfkenize hakim olmak gerektiğine yorumlanır.

Ancak lapa lapa kar yağması iyidir ve bu olumsuz durumların sona ereceğini gösterir. Kış aylarında rüyada kar görmek, iyiye yorumlanır, hayırlıdır. Bu rüyalar hayatın güzel yönde değişeceğini, iyi günlerin yaklaştığını, sıkıntıların biteceğini haber verir, bolluk ve bereket içinde yaşayacağınıza işarettir. Rüyayı gören kişinin bir sürüncemede kalan işi varsa onun biteceğine yorulur.

Sonuç olarak gördüğünüz kara kar bulutları şu anda negatif bir dönem geçirdiğinizi ancak bu dönemin sona erip, huzur ve bereketli günlere yakında kavuşacağınızı temsil etmektedir.

“Rüyada Kar Bulutları Görmek” için 2 yanıt

Mevsimi dışında kar görmek
Merhaba. Benim uzun süren bir ilişkim var ve nişanlanma aşamasındayız ama ben kararsız, tedirginim. Rüyamda kar yağmış ve ben erkek arkadaşımın yanına gitmeye çalışıyorum. Kardeşim beni görmesin diye ben bir duvar arkasına saklanıyorum etraf bembeyaz diyorum etrafa bakarken kardeşim beni görüyor. Oradan eve gidiyorum evde kalabalık var yine ben balkona saklanıyorum beni kimse görmesin diye balkondan erkek arkadaşımın yanına geçiyorum ama ben mutsuz, üzüntülüyüm bu durum hiç değişmeyecek diye söyleniyorum.

Bu ilişkiye yönelik ne zaman kararsız olup, Rabbim bana doğru yolu göster desem rüyamda sürekli mevsiminde olmayan kar görüyorum. Bu rüyalar benim içinde bulunduğum durumun (kararsızlığımın) yansıması mıdır yoksa bir mesaj mıdır ? Teşekkür Ederim. Yaş : 29, Cinsiyet : Kız, Medeni Durum : Bekar, Meslek : Memur, Ruh Hali : Kararsız, Tedirgin.

Şirin merhaba, haklısın modern rüya tabirleri mevsimi haricinde kar görmeyi iyiye işaret saymıyor. Ama belkide senin mevsiminde olmayan kar görmen senin için bir uyarı olabilir ve bir durum değerlendirmesi yapman, yolunda gitmeyen şeylerin sebeplerini gözden geçirmenin yararlı olacağını sana hatırlatmak istiyor olabilir. Lütfen konuya bir de bu açıdan bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir