Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Kar Fırtınası Görmek

Rüyada kar fırtınası görmek ne demektir?

Geçen hafta gördüm bu rüyayı. Her taraf karlıydı yoğun kar yağışı vardı ama kar taneleri karpuz büyüklüğünde vardı, seyrek yağıyordu sık değil. Kar tanesinin biri yere düştü sonra sekti bana çarptı pamuğa benziyordu. Kızım ve ablam dışarıda oynuyorlar aklım onlarda üstlerine düşmesin diye onları izliyorum.

Eve giriyoruz sonra ev köyde küçükken yaşadığım babaannemlerin evi, camdan bakıyorum kar yağışı tipiye dönüşüyor, dehşet bir kar fırtınası oluyor, karşı dağda bir yaratık beliriyor, dağa şimşek atıyor, yanıyor karlı dağ herkes kaçışıyor dışarıda yanarak öleceğiz diyorum, evdekilere bütün odalarda ocak varmış oraları kontrol ediyorum, bacadan ateş düşecek te yangın çıkacak diye. Sonra arka odanın camından bakıyorum şiddetli yağmur başlıyor, yerde sel suları gibi akıyor, camlardan kapılardan acayip soğuk geliyor, dışarıda kalmış siyah renkli bir poşet görüyorum ahıra giderken elimdeki poşeti orada unutmuşum, ıslanıyor diyorum galiba içinde elbiseler varmış, yağmur yangını söndürüyordu. Yorumlarsanız sevinirim

Rüyada kar fırtınası yorumu

Lütfen önce rüyada kar görmek sayfasını okuyun. Rüyada kar fırtınası, tipi görmek aile sıcaklığı ihtiyacınızı ve sevgi eksikliği yaşadığınızı ifade eder. Ayrıca dışlanmışlık hissi taşıdığınızı ve duygusal yönden buz gibi bir dönem geçirdiğinizi işaret eder. Rüyada gördüğünüz, karlı dağa şimşek atan yaratık ise aslında hayatınızın bazı güçler tarafından yönlendirildiğini simgelemektedir.

“Rüyada Kar Fırtınası Görmek” için 2 yanıt

Ben rüyamda baya kar yağıyordu ama kar fırtınası şeklindeydi, ben dışarıda değildim, hatırladığım kadarıyla bir de ben kar yağmayan bir yerde oturuyorum Akdeniz bölgesinde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir