Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Kar Gibi Çiçekler Görmek

Rüyada kar gibi çiçekler görmek ne demektir?

Merhaba bu sabah bir rüya gördüm ve rüyamın tam yorumunu hiç bir yerde bulamadım. Umarım yardımcı olabilirsiniz. Öncelikle bir tür bahçe ya da orman gibi bir yerdeydim. Ağaçlara bakıyordum. Sanki bir kameranın objektifinden bakıyormuşum gibi, görüntü bazı yerlerde flulaşıp bazen netleşiyordu. Bir ağacın üstünde kar gibi çiçekler vardı. Sonra büyük bir topluluğa gittim. Salon boyunca sıralar vardı. Kalabalıktı, insanlar yerlerini almışlardı. O an hamile olduğumu biliyordum. Yanımda bir erkek oturuyordu, onu tanıyordum ama şimdi nereden tanıdığımdan emin değilim. Yerimden kalkıp salonun arka tarafında gizli bir yere gittim. Daha sonra bir bayan arkadaşım geldi. Bileğimde yeşil küçük bir ışık, damarım boyunca ilerliyordu. Arkadaşıma bu ışık doğumla mı alakalı diye sordum başını salladı. Oturup beklemeye başladık.

İnsanlar dağıldılar. İki bayan arkadaşım yanımda kalmıştı. Bana çocuğun adını ne koyacağımı söylediler. Ben de “Ay koyacağım” dedim. Bebek doğdu. Ama hiç doğum sancısı çektiğimi görmedim. Sadece doğmuştu bunu biliyordum. Onu o salonun aşağısında yaşayan bir topluluğa verdik. Ve yıllar sonra lise çağlarındayken onu geri aldık. Kızdı. Lise formasıyla yemek masasına oturup neden adını Ay koyduğumuzu sordu. Babanda ben de Mehtap koymak istemedik ya da hilal. Ay daha farklı diye düşündüm. Sonra yine o bahçedeydim. Ama bu defa kızımın yerinde. Kızım ben olmuştum ve ağaçlara bakıyordum. Ağaçlardan birinde ne olduğunu anlamadığımız bir şey vardı. Ona bakarken aniden patladı yere bazı parçalar düştü. Ağaca bakmak için başımı çevirmek üzereyken uyandım.

22 yaşındayım. Bekarım. Öğrenciyim. Mezun olmak üzereyim ve akademisyen olmak istiyorum. Bir sonraki yıl için bununla ilgili planlar yapıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Rüyada kar gibi çiçekler görmek tabiri

Neslihan merhaba, rüyada gördüğün bahçe ya da orman gibi yeri ben ağaçlık olarak kabul ediyorum ve rüyada ağaçlık bir yer görmek rüya sahibi için geçiş dönemini, bilinçsizliği, gerçekçi olmayan talepleri simgeler. Bu rüya aynı zamanda kişinin geçiş dönemini içgüdülerini takip ederek atlatacağına işaret ederken öte yandan da yaşamındaki olaylardan basit bir şekilde kaçmak, uzaklaşmak istediğine de delalettir. Ağaçların üzerinde gördüğün kar gibi çiçekler ise saf ve temiz karakteri işaret ederken öte yandan da kişinin hayallerine kavuşmasına yorulur, bakınız rüyada çiçek görmek sayfası.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise hayatta önemsiz konularla ile gereksiz yere zaman kaybetmeyip hedeflerinize odaklandığınızda tüm zorlukları aşıp, hedeflerinize varacağına işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir