Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Kar Küremek

Rüyada kar kürediğini görmek neye işaret eder?

Rüyamda arkadaşım arabası ile bizi de gideceğimiz yere bırakacaktı. Sonra bir yerde alışveriş yapmak için durduk ve ona “isterseniz bizi beklemeyin, gidin” dedim. Alışverişten çıkıp dışarıya baktığımızda arkadaşım arabasıyla gitmişlerdi.

Onları aradık, yoklardı, kırılmış ve üzülmüştüm ve dışarıda inanılmaz bir soğuk, her yerde kar ve buz vardı, insanlar karları küreyerek kendilerine yol açmaya çalışıyordu. Eve dönebilmek için taksi çağırmaya karar verdik biz de ama yollar çok kötüydü, “gidebilecek miyiz eve” diye endişeliydim, bunu düşünürken uyandım.

Kimden:sosyolog
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:25
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: endişeli
Anahtar kelimeler: kar,kaybolmak,arkadaş

Rüyada kar küremek neye yorulur?

Rüyanız reel yaşamda kendinizi olayların akışına kaptırdığınızı, bu monotonluktan kurtulmanız gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada kar küremek, kışın kar kürediğini veya birinin kar temizlediğini görmek hayırlı gelişmelere işaret eder. Rüyada yaz mevsiminde birinin kar kürediğini, kar süpürdüğünü görmek, o yere bir musibet geleceğine işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kar Küremek” için 2 yanıt

Kar kütlesi
Rüyamda büyük bir kar kütlesi gördüm ve herhalde sıkışmış olmalıyım ki üzerine işemeye başladım, ben işedikce kar kütlesi eridi. Hayretler içinde kaldım ve dedim ki kaynar su döksem bu kadar erimez dedim Teşekkürler emeğinize sağlık. 29, elektronik tamir, maaş yetersizliginden üzgün.

Rüyada kışın kar görmek iyiye işarettir, hayatın iyi yönde gelişeceğini haber verir. Kar kütlesi bu anlamı daha da güçlendirir. Rüyada işemek makbul bir rüya olup aynı gerçek hayattaki gibi rahatlama, feraha erme, sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Sonuç olarak gördüğünüz rüya yaşamınızdaki güzel gelişmelerle feraha kavuşacağınızı temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir