Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Kar Suyu Görmek

Rüyada kar suyu görmek neye çıkar?

Rüyamda annemlerin evine doğru gidiyorum. Etrafta hafif kar var. Toprak yol kenarında kar suları akıyor. Çok duru bir su. Üzerinden geçiyorum. Güya bir hocaya uğrayacakmışız “ama başörtüm yok” diyorum. Sonra o yoldan annemlerin evine doğru yaklaşmışken birden başka bir sokakta buldum kendimi. Birine yemek götürüyormuşum.

Bir köpek saldırmaya başladı, sonra yanına bir başka köpek de katılıyor. Korkup kaçmaya başlıyorum. Sonra korkmuyorum “neden kaçacağım” diyorum. Dik durup kaçmıyorum. Köpeklere tekme atıyorum. Köpekler mindere dönüşüyor. Ben de biraz ilerde sağda taş bir duvar var. O taş duvarda basamaklar var. Onlara basarak yukarı çıkıyorum.

Yukarıda büyük bir pencere var. Pencereden dışarı bakıyorum. Pencerede koyu cam var. Dışarı baktığımda hafif tepelik bir alan ama yemyeşil çimenlerle kaplı. Baktığım her yere ışık vuruyor ve çimenler daha yeşil gözüküyor. Pencereyi açıyorum dışarısı daha canlı gözüküyor. 28, Kadın, Evli, Çalışıyor. Sıkıntılarımın yoğun olduğu bir dönemde sabah uyanmadan gördüm bu rüyayı. Şimdiden teşekkürler

Rüyada kar suları görmek yorumu

Rüyada kar suyu görmekKışın rüyada kar görülmesi iyiye yorumlanır, hayırlara delalet eder. Etrafta kar görmeniz hayatın güzel yönde değişeceğini, iyi günlerin yaklaştığını, sıkıntıların biteceğini haber verirken, aynı zamanda bolluk ve bereket içinde yaşayacağınıza işaret eder. Eğer sürüncemede kalmış bir işiniz varsa onun biteceğine yorulur. Karların erimesi, rüyada karın eridiğini suya dönüştüğünü görmek bir değişimi işaret eder. Hayatınızda kötü bir durumun iyiye geçişini temsil eder. Bakınız Rüyada kar görmek sayfası.

Rüyada köpek saldırısı görmeniz, yaşamınızda bir takım ekonomik zorluklar olduğunu veya dostluk reddedilmesi anlamına gelir. Bu rüya size iyi arkadaşlar bulmanızı tavsiye ediyor olabilir. Köpeğe tekme atmanız, duvardan yukarı çıkmanız bu maddi zorlukları aşmak veya sizin dostluğunuzu, arkadaşlığınız reddeden kişilere karşı mücadelenizi temsil etmekte, sonunda başarıya ulaşacağınızı göstermektedir.

Rüyanın son bölümü ise hayatınızda yakın gelecekte sizi bekleyen güzel ve aydınlık günleri anlatmaktadır. Rüyada pencereden bakmak sezgi ve farkındalık manasına gelir. İçinde bulunduğunuz durumun farkında olduğunuzu, ne yapmanız gerektiğini bildiğinizi ifade ederken rüyada gördüğünüz yeşillik alan ferahlığa, rahatlığa, huzura işarettir. Hayatının güzel yönde ilerleyip istediklerine kavuşacağınızı ifade eder. Rüyada yeşil alanlar, yeşil yerler, ağaçlıklı, çimen kaplı yer görmek aynı zamanda hayırlara işaret bir haberlere de işaret olabilir. Bu haberin gelirin artması, işinin açılması, yeni kazanç kapısı, beklemediği bir miras ya da bir yerden para gelmesi hakkında olabilir. Bu gelişmeler sonucu ailesinde bolluğa, berekete kavuşacağına işaret eder, bunun aile bağlarını daha da güçlendireceğini ifade eder. Rüyadaki ışık ise aydınlığı ve başarılı geleceği temsil eder, her konuda başarılı olacaksınız anlamını taşır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir