Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Kar Taneciği Görmek

Rüyada kar taneciği neye işarettir?

Rüyamda;üzerimde çok kalın bir yorganla bilmediğim toprak bir evin önünde uyuyordum ve kar yağarken uyandım. Ayaklarım eve, başım ise evin önündeki dut ağaçlarına yönelikti ve her ikisiyle de en az 1-2 mt. mesafe vardı. Ağaçlar hala yeşildi. O kadar yoğun yağıyordu ki, her yer birden beyaza büründü. Düşen bir kar tanesini elimde tuttum;avucumu kapatamayacağım kadar çoktu ve sıktığımda çok yumuşaktı,un helvası görünümündeydi. Yerimden kalktım, kalktığım yerden yorganın ucundan tuttum, karın altından çekmeye uğraştım fakat gücüm yetmedi ve uyandım.

Rüyamda ruhsal olarak hiçbir sıkıntı, mutsuzluk, mutluluk veya başka herhangi bir duygu içerisinde değildim. Yorumunuz için şimdiden teşekkür eder ve saygılarımı sunarım.

Rüyada kar tanesi görmek yorumu

Rüyada yorgan görmek ısınma, sıcaklık, emniyet, başarı, başarıyla birlikte mutluluk anlamına gelir. Rüyada üzerine yorgan örttüğünü görmek, dikkatli ve tedbirli yapınız sayesinde her zaman tehlike ve belalardan uzak duracağınızı işaret eder. Kar yağması ise hayırlara işarettir.

Rüyada kar taneciği görülmesi  saflık ve mükemmellik temsil eder. Rüyada kar taneleri aynı zamanda rüya sahibi insanın büyük hayalleri olduğunu, gerçekleşme ihtimali güçlü beklentileri ve güzel amaçları bulunduğunu, bu amaçlara ulaşmak amacıyla gayret sarf ettiğine, bunun için hiç bir zahmet, zorluk ve sıkıntı ya girmekten korkmadığını ve sonunda onlara kavuşacağına işaret eder.

Rüyada iri kar taneleri görülmesi, kişinin büyük hedeflerine ulaşmak konusunda güzel bir dönemde olduğunu ve bu dönemde atacağı adımlardan güzel sonuçlar alma ihtimalinin yüksek olduğuna yorulur. Bu konuda detaylı bilgi için lütfen kar yağışı sayfasını ziyaret edin.

“Rüyada Kar Taneciği Görmek” için bir yanıt

slm ben ruyamda kar yagışını vede ardından gok kuşagını gordum ne anlamdadır yardımcı olurmusunuz. tşk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir