Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Kar Temizlemek

Rüyada kar temizlediğini görmek ne demektir?

Rüyamda her yer bembeyaz kar olmuş. Ben yere çömelmiş ve kaldırımdaki karları temizliyorum. Bu arada kapı önündeki karları temizlenmiş olan apartmandan genç bir adam çıkıyor. Onun geldiğini görünce kapısının önünde kalan az miktardaki karı temizlemeye başlıyorum. Bunu yaparken de “benim yaptığımı bilsin” düşüncesindeyim. Sanki yaranmaya çalışmak gibi bir duygu.
Bu arada başımda başörtüsü var.  (Normal hayatımda başörtü takmıyorum.) Daha sonra bu adam arkama geçip başörtüsünü çekip çıkartmaya çalışıyor. Ama ben sıkı tutsun diye yanlara toka takmışım. Sadece yarıdan daha az açılıyor ve ben sanırım hemen geri çekip kapatıyorum ama tam hatırlayamıyorum bu kısmı. Sonra bana “şu saatte şu yere gel” diye bir yer tarifi veriyor. Dediği yere gidiyorum, bir sürü insan var tanıdık tanımadık bu kısımda uyanıyorum. Bu rüyanın anlamı nedir?

Rüyada kar temizlemek neye yorulur?

Kışın rüyada kar görmek, mevsiminde yağan kar yağışı görmek, iyiye yorumlanır, hayırlıdır. Bu rüyalar hayatın güzel yönde değişeceğini, iyi günlerin yaklaştığını, sıkıntıların biteceğini haber verir, bolluk ve bereket içinde yaşayacağınıza işarettir. Rüyayı gören kişinin bir sürüncemede kalan işi varsa onun biteceğine yorulur. Rüyada kışın kar temizlediğini görmek, bu rüya bolluk ve berekete yorumlanır, hayırlara tabir olunur. Yazın bir insanın kar küremesi, o yere bir musibet geleceğine işarettir. Hayırlı bir rüya değildir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada genç bir adam görmek çaba, gayret, emek, hareket etmeyi temsil eder.

Rüyanızda başörtüsü taktığınızı görmeniz, yakın çevreniz tarafından böyle giyinmeniz yönünde bir beklentileri olduğunu düşündüğünüzü ifade ederken genç adamın başörtüsünü çıkarmak istemesi benzer şekilde çevrenizde bunun aksini düşünenler olduğunu göstermektedir. Sonuç olarak çevreniz, sizin kapanıp kapanmamanız konusuyla fazla ilgilenmektedir şeklinde yorumlanır.

“Rüyada Kar Temizlemek” için 2 yanıt

Rüyanız çok kısa olmasına karşılık çok ilginç. Bana göre gördüğünüz rüya bereketli günlerin yaklaşmakta olduğunu hissettiğinizi ve bu bereketi iyi değerlendirmek istediğinizi ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir