Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Kar Yağması

Rüyada kar yağması neye delalet eder?

Öncelikle geçmiş olsun dileklerimi iletmek istiyorum. Ayrica ruyalarimi yorumladiginiz icin de çok teşekkürler. 27 yaşında, bekar, ruh halim huzurlu. Rüyamda bir yatak odasındayım ama içerisinde yeşil bir göl ve hemen kenarında bir salıncak vardı. Odada kendime karışık renkli bir diz üstü etek, onun üstüne güzel bir gömlek ve bembeyaz uzun bir hırka giydim. Hepsi yeni. Salıncağa binecekken annem beni tuttu, “salıncağa binme gölün dibi gözükmüyor sana bir şey olur düşersen, sana yeni giysiler aldım hediye olarak onları giy” dedi. Haki yeşili uzun çok şık 2 tane elbise verdi. İkisini de çok beğenip bir tanesini giydim. Giydiğimin iki tarafından da uzun yırtmacı vardı. Yatak odasındaki yatağın sadece ayak ucuna da tavandan çok güzel bir kar yağıyordu. Dikkatimi çekti sonra oradan çıktım.

Dışarıda bana kırmızı bordomsu bir renkte jeep almışlar. Araba kullanmayı biliyorum ama yabancı araba olduğu için çekinerek biniyorum. Yanımda teyzemin kızı var. Yol düz giderken dikleşiyor. Bende inat edip yokuşu çıkmaya çalışıyorum. Tam çıkacakken Teyzemin kızı arabadan iniyor. Onu ikna edemiyorum tekrar bindirip yokuşu çıkmaya. Onu orada bırakmamak için de arabayı uygun bir yere park ediyorum. Normalde kuzenimle aram iyiydi. Fakat son dönemde kıskandığını düşünüyorum bir şeyden ötürü, aniden kötü davranmaya başladı. Düşman kesildi. Şu an hiç bir şekilde görüşmüyorum. O mu etkiledi beni bilmiyorum. Teşekkürler.

Rüyada kar yağması nasıl yorumlanır?

Dilara selam, rüyada yatak odası rüyayı gören kişinin özel yaşamını veya bazı duygu ve düşünlerini gizli tutmak, kimseyle paylaşmamayı istediğini ifade eder. Gerçek yaşamda görülmeyen yatak odasının içindeki göl ve gölün kenarındaki salıncak ise senin bu gizli duyguların hakkında ipuçları vermekte; göl mutlu olacağın ve bu mutluluğu sevdiklerinizle paylaşacağın günlerin bir an önce gelmesini istediğini, salıncak ise bu konuyla alakalı bir kararı kendin vermeyi arzu ettiğini anlatmaktadır. Yeni kıyafetler ise aslında senin gerçek hayatta yeni davranışlar ve kişilik özellikleri kazanacağına işaret etmektedir, bakınız rüyada kıyafet görmek sayfası.

En ilginç bölüm ise yatak odasında sadece yatağın ucuna kar yağması olup, mevsiminde görülen kar yağışı hayırlara işarettir, hayatın iyi gönde gelişeceğini temsil eder. Bu konuda rüyada kar görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise önünde şansının ve bahtının açık olduğu bir zaman dilimi olduğunu ve kendine güveninin artması ile kendi kararlarını kendin vermeye başlayacağını, bunun da kendini iyi hissetmene sebep olacağını anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir