Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Kar Yığını Görmek

Rüyada kar yığını görmek nedir?

Rüyamda bir ders için okul gibi bir yere gidiyorum, kapıdan çıktıktan sonra duvarın kenarından kar yığını kütle halinde kayıp ormanın içine gidiyor, her yerde kar var.

Kar şiddetli bir şekilde kayıp gidiyor, arkasından büyük bir tren geliyor aynı şekilde şiddetli olarak ağaçlara çarpıyor. Sonra ben eve gidiyorum, gece 3-4 gibi telefon çalıyor, hepimiz korkuyoruz, annem “bana su getirin” diyor, içtikten sonra telefonu açıyor ve dedesinin ölüm haberini alıyoruz. Gerçekte 2 dedesi de öldü. Rüyamın yorumunu rica ediyorum. Esra tarafından 26.03.2013 / 12:47 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada kar yığını görmek yorumu

Esra Merhaba, ders için okul gibi bir yere gitmeniz, gerçek yaşamda kendini geliştirmeye devam ettiğini belirtmektedir.

Rüyada mevsiminde kar yağması iyiye yorumlanır, hayırlıdır. Bu rüyalar hayatın güzel yönde değişeceğini, iyi günlerin yaklaştığını, sıkıntıların biteceğini haber verir, bolluk ve bereket içinde yaşayacağınıza işarettir. Şu anda kış mevsiminde olduğumuza göre bu kapsamdadır.

Rüyada tren görmek uyum, ahenk, düzen ifade eder. İş yaşamınızda, özel hayatınızda uyumlu bir çizgide gittiğinizi işaret eder. Çalışma yaşamınızda yükselme fırsatının ortaya çıkacağına, işinizde ilerlemek için iyi bir fırsatın olacağına işarettir.

Rüyada ölüm haberi görmek, bu rüya size, hedeflerinizin peşinde koşarken ani bir son ile karşılaşacağınızı simgelerken, birisinin ölüm haberini almak, birinin öldüğünü duymak gittiğiniz yol ile hedeflerinize ulaşamayacağınızı, hedeflerinize ulaşmak için başka bir yol bulmanız gerektiğini işaret eder.

Rüyada ölüm haberi almak , rüyayı gören kişi gerçek yaşamında bir haber bekliyorsa onun istediği yönde olmayacağını da ifade edebilir. Ancak bu haberin beklediği yönde olmaması çok üzülecek bir durum olmayacak bu haber o kişi için yeni başlangıca yol açacaktır. Rüyanın unsurları: okula gitmek, orman, her yerde kar, tren, telefon çalması, ölüm haberi.

“Rüyada Kar Yığını Görmek” için 3 yanıt

Dün rüyamda işe gitmek için uyanmıştım ve rüyamda her yer kardı ama yeni tutmuş bir kar ne anlama geliyor.

Bu rüyalar hayatın güzel yönde değişeceğini, iyi günlerin yaklaştığını, sıkıntıların biteceğini haber verir, bolluk ve bereket içinde yaşayacağınıza işarettir.

Rüyamda evime giderken birden yola karın dağınık bir sekilde önüme düsmesini gördüm ve eve giden her yolda aynısı oldu. Bu ne anlama gelebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir