Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Kara Çarşaf Görmek

Rüyada kara çarşaf neye delalettir?

Dün geceki rüyamda eşim kayın peder ve kayın valide kara çarşaf giymişler ben eşimin çıkarmasını istiyorum kayın validem engel oluyor onla kavga ediyorum. Daha sonra düğünde aynı şekilde halay çekiyoruz masaya oturuyoruz etler dilimlenmiş olarak rosto şeklinde veriliyor bende onu başkalarına dağıtıyorum. hayırlara vesile etsin. şimdiden teşekkürler. 11. 12. 2009 / 19:30 tarihinde gönderilmiş

Rüyada kara çarşaf görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada giyilen kıyafet, gerçek yaşamda yakınınızdaki kişilerin sizi nasıl görmek istedikleriyle ilgilidir.

Rüyada kara çarşaf görmek, yaşamınızda bir değişimi simgeler. Yaşam tarzınızda kimi değişilikler planladığınızı gösterir. Rüyada kara çarşaf giymek yaşamınızda kimi tezatlar içinde olduğunuzu gösterir. Önünüzde bereketli, sağlık ve bolluk olan, mutluluk dolu bir dönem olduğunu fakat görünümünüz, davranışlarınız ya da kimi huylarınız yüzünden yaşadığınız iç sıkıntılarınız sebebiyle bunlara erişemediğini gösterir.

Rüyada kara çarşaflı birini görmek gerçek hayatta algılama ve algılanma konusunda görenin dikkatini çeker ve hayatınızda kimi önemli değişikliklerin arefesinde olduğunuzu ve değişim döneminde vereceğiniz kararda dikkatli olmak, ilk izlenime aldanmadan, konuyu detaylı bir şekilde araştırıp emin olduktan sonra karar vermek gerektiğine işaret eder. (tanımadığın kara çarşaf giymiş birini görmek)

Rüyada eşinin kapandığını, tesettüre girdiğini görmeniz, sizin veya yakın çevreniz tarafından böyle giyinme yönünde bir beklentileri olduğunu düşündüğünüzü ifade eder.

Rüyada düğün görmek iyiye yorumlanır. Mutluluk anlamına gelir. Rüyada oynamak, halay çekmek Mutluluk, isteklerinin gerçekleşmesi anlamlarını ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada düğün görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir