Rüyada Kara Çarşaflı Kadın Görmek

Rüyada kara çarşaflı kadın görmek ne demek?

Rüyamda hava yazdı güllük güneşlikti. Ben sabah balkona çıkmış dısarı bakarken bizim balkonun altına bir araba yanaştı, arabayı suren kişi erkektdi. Yanında oturan kadın kara çarşaflı bir kadındı. Kafasını kaldırıp bana baktı ürktüm ve içeri girdim.

Balkonun yanındaki odama girdim pencereyi açtım, oturdum. İzmir den yeni gelen halamın kızını gördüm, konuşmaya başladık, o anda kapı çaldı (burayı hatırlamıyorum), o gördüğüm kara çarşaflı kadın yanında bir kara çarşaflı biri daha balkona oturdular babannemle konuşmaya başladılar, babannemle konuşan kara çarşaflı kadın yaşlı olduğu belliydi, gözlerinin etrafı kırışıktı, diğerine dondum baktım genç olduğu belli oluyordu genç olanın gözü simsiyah gözü sürmeliydi.

Döndü bana baktı, bakışımı kacırdım. Döndüm, bir daha baktım, içinde güzel bir kız olsa, keşke gözü mavi olsaydı dedim, bir an genç kara çarşaflı kadının gözü yeşil tonlarından yavaş yavaş döndü ve mavi oldu.

Döndum halamın kızına soyledım, ınanmadı, olurmu oyle şey dedi. kafamı çevirdim, peçesini indirdi suratını gördum, hayatımda gormedıgım bırıydı ama çok güzeldi, konusmaya basladık bir an ne olduysa bu genç karaçarşaflıyla yürümeye basladık. Orman gıbı bir yere geldık, kendımı onden az yukardan gordum, yanımda da o karaçarşaflı genç kız vardı bana doğru yanaştı bir an, tam orada uyandım.

Bu aralar bundan öncede böyle şeyler görmeye basladım, nedense önceden rüya gormezdım. Cinsiyet: erkek Meslek öğrenci Medeni halim bekar. Ana unsurlar : balkondan bakmak, kara çarşaflı kadın, İzmir, halanın kızını görmek, yaşlı kadın, genç kadın, simsiyah göz, sürmeli göz, gözü mavi birini görmek.

Rüyada kara çarşaflı kadın görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız yaşamınızda kimi önemli değişiklikler olacağını işaret etmektedir. Bu değişimler sırasında kararlarınızda dikkatli olmanızı, ilk görünüşe aldanmadan, konuları iyice araştırıp kararınızı ondan sonra vermenizi tavsiye etmektedir. Bu konuda rüyada kara çarşaf görmek rüya tabirleri sayfası ilginizi çekebilir.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir