Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Kara Hortum Görmek

Rüyada kara hortum görmek neye delalettir?

Selamlar, bu sabah korkarak uyandım hayırdır inşallah. Bir binanın girişinde duruyoruz, gökyüzünde birden bire siyah renkli kara hortum görüyoruz, bir sarı yüksek binayı söküp alıyor hortum, yanımdaki kolumdan çekip binaya sokmaya çalışıyor, bende onun kolunu çekip “öleceksek evde ölelim, çocuklar var” diyorum.

Korkarak koşuyoruz el ele, “allah ya da bismillah” diyerek bir kaç kahve rengi solmuş ağacın yanından koşarak geçiyoruz eve ulaşıyoruz. ev bizim ev değil ama rüyada bizim evmiş, bahçeli bir ev. Oğlum evde yok panik oluyorum, dışarıdan oğlum arkadaşıyla geliyor, sırt çantaları var,  tekrar dışarı gitmek istiyor, göndermiyorum arkadaşı gidiyor, gökyüzünü gösteriyorum, “bak suretleri görüyor musun, hiç bir yere gidemezsin, gir içeri” diyorum. Gökyüzünde film şeridi gibi buluttan insan suretleri geçiyor, suretler korkunç değildi. Hayırdır inşallah.

Sonraki rüyamda yine bir beyaz binada birinden saklanıyorum, kimden hatırlamıyorum. küçük bir oda yavaşça kafamı çıkarıp kimse olmadığını görünce koridorda koşuyorum ama her yer bembeyaz. sonra bir odaya giriyorum, içeride yaşımdan küçük erkek çocuklar var. İnce, uzun, alçak iki masa var beyaz. uzun beyaz perdeler. birde odada ya kız arkadaşım ya da kızım var hatırlamıyorum. cama çıkıp “sigara içicem” diyorum, “öğretmen gelecek içme” diyorlar, ben başımı camdan uzatıp yarım sigara içip söndürüyorum. Acil cevabınızı bekliyorum. Ben evli biriyim, kızım 14, oglum 13 yasinda. belki bir bağlantisi olabilir. esimde devamli çalışan biri bu kadar, sevgiler selamlar.

Rüyada siyah renkli hortum görmek nasıl yorumlanır?

Bu çok ilginç rüyayı gönderdiğiniz için çok teşekkür ederim. Anlamını okuduğunuzda çok şaşıracaksınız. Rüyalarınızın ana unsurları hortum, bahçeli ev, oğlunu görmek, insan suretleri, saklanmak, ince masa, uzun masa, beyaz masa, beyaz perde, erkek çocuklar, sigara içmek olup, bunların anlamı sıralayacağım. Rüyada hortum görmek içinizdeki fırtınaları ifade eder. Sizi çok heyecanlandıran olay veya olaylar yaşıyorsunuz anlamını taşır. Hortumun binayı yıkması tersi ile yorumlanır.

Birinci rüyanız bir ev konusunda gelişmeler yaşayacağınızı, bir ev alacağınızı ya da yaptıracağını ve bunun sizde tarifi zor heyecan ve sevinç yaratacağını ifade etmektedir. Oğlunuzu gördüğünüz kısım, yaşayacağınız mekan değişikliği sonucu oğlunuz hakkında yeni kaygılara sahip olacağınızı ( yeni çevre, arkadaşlar kaygı yaratabilir sizde ) İnsan siluetleri ise bastırılmış düşünceler, geçmiş ilişkileri simgelemekte, düşüncelerinizi açığa çıkarmanın vakti geldiğini temsil etmektedir.

İkinci rüyanız da ilki ile uyumlu kimi iç korkular yaşadığınızı göstermektedir. Ancak renklerin beyaz olması buna olumlu anlam katmakta ve gereksiz korkular yaşadığınızı simgelemektedir. Rüyanızdaki tek negatif unsur sigara içmeniz olup, Sigara içmek, sigara içtiğini görmek, uyanık hayatınızda sorunları görmemezlikten gelme huyunuz olduğunu, onları erteleyerek bir yere, bir sonuca ulaşamayacağınızı, onları bir an önce çözmeniz gerektiğini ifade eder. Lütfen düşüncelerinizi ve gelişmeleri ekler misiniz. Bu aralar yeni ev düşünceniz var mı?

“Rüyada Kara Hortum Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda ilk olarak arabayla anneanneme tek başıma gidiyordum fakat arabayı ben sürmüyor , araba kendiliğinden hareket ediyordu.Sonradaan gökyüzünde beyaz ve sarı ışıklar çok birleşiyordu ve gökyüzü parıl parıl olmuştu fakat birden çok şiddetli bir rüzgar çıktı bu rüzgar hortum gibiydi simsiyahtı ve çok kokunçtu. siyah kül gibi şeyler de hertarafa dağılıyordu. bende arabanın kapısı açık yola devam ediyordum birden o şiddetli rüzgar çıkınca kapıyı kapatmak istemedim fakat kapatamadım.sonradan arabanın radyosunu dinlemeye başladım. çok kötü bir rüzgar çıktı .bu rüzgar çok zararlı bu yüzden kapalı bir mekanda durun. diyordu bense kapıyı kapatamamıştım. sonradan anneanneme zorlukla ulaştım. hemen doktora gittim doktor bana ilaç vermişti ama annemde o rüzgar sırasında dışarıdaydı ben de onu doktora götürmeye çalışıyordum fakat o gitmek istemiyordu sonra zorla götürmüştüm.

Merhabalar 2.bebegime yeni hamileyim, suan gördüğüm rüya şöyle; çok yagmur yagmış eve eve gelmiştim, ben araba anahtarını eşime teslim ediyorum, eşim ve oğlum evden cıkıyorlar, mutfakta iş yapıyorum, balkon kapısı aralıklı birden bir rüzgar cıkıyor ve şiddetleniyor, kapı ve camlar sallanırcasına. Sonra ben camdan bakıyorum eşimle cocuk dışarda mı diye göremiyorum içim rahatlıyor demek ki daha çıkmamışlar gibi. Ardından gökyüzünde siyah bir hortum beliriyor ve bizim mutfak kapısından içeri girip beni almak istiyor, etrafımda dolaşıyor cok korkuyorum dualar okuyorum o anda birden kan ter içinde uyandım. Rüyamı yorumlarsanız cok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir