Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kara Kedi Görmek

Rüyada kara kedi görmek neye işarettir?

kara kedi görmekMerhaba, sabah saatlerinde gördüğüm bir rüya. Gördüm ki yatak odası kapısını açtım ve bir kara kedi içeri girdi, bu siyah renkli kediye mani olamadım. Devamını hatırlamıyorum. Bir hafta önce rüyamda yeşil elbisesi bir prenses olduğumu görmüştüm.

Yani anlayacağınız çok karmaşık rüyalar görüyorum, hatta bir keresinde uçarak asma bağına konduğum da olmuştu. Kendi bağımda asma ağaçlarından üzüm topladığım da oldu. Tüm bu rüyaları son bir ay içinde görmüşüm, ne anlama geliyor acaba tüm bunlar? Sarmaşık ağaçları da görmüşüm hem ama benim için en önemlisi dün gördüğüm kara kediyle bağlı yorumunuzdur, lütfen yazın. Teşekkürler

İsim / Takma isim : zehra
Cinsiyetiniz : kadin
Yaşınız : 30
Medeni durumunuz : evli
Şu anki ruh haliniz : karisik
Rüyanızın konusu : karakedi
Anahtar kelimeler : yatak odası, siyah kedi

Rüyada kara kedi görmek nasıl yorumlanır?

Zehra merhaba, hemen herkes, her gece rüya görür. Ancak bunları az kişi hatırlamaktadır. Dinlenmiş bir zihne sahip, huzurlu, mutlu kişiler bu rüyalar daha kolay hatırlamaktadır. Sizin son bir ayda rüyalarınızı hatırlamanız ( daha doğrusu görüyorum demeniz ), sizin son bir ayda uykunuzu iyi alı, ruhsal ve fiziksel açıdan iyi bir dönem geçirdiğinizi göstermektedir ve bu duruma sevinmeniz gereklidir.

Rüyada kara kedi görmek, güçlü önseziye sahip olduğunuzu ve güçlü ön sezilerin size yakınınızda bilmediğiniz, anlayamadığınız bir tehlikenin olduğunu haber verdiğini göstermektedir. Kara kediyi yatak odasında görmeniz, bilinç altınızın, özel yaşamınızla ilgili kimi gizli endişeler taşıdığını göstermektedir.

Ayrıca bir bilgi daha vermek istiyorum. Rüyanın karışığı, saçması olmaz. Rüyalara gereken önemi verip onun ne demek istediğini anlamak gereklidir. Lütfen diğer rüyalarınızın anlamlarını sitede araştırıp, öğrenin.

Rüyada kara kedi görmek hakkında ilave bilgiler

Rüyada ağlayan siyah kedi, sebebini bilmediğiniz bu belirsiz tehlikenin sizde korku yarattığını ve huzura kavuşmak için sizi endişeye sürükleyen nedeni bulup onu çözmeniz gerektiğini ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kara Kedi Görmek” için 6 yanıt

ben ruyamda kara kedi gördum, ve ölmüs kisini bedenınden ruhunun cıkdıgını ve o ruh dan kedının benı korudugunu gördüm

Gulsah sanırım çok gerilim filmi izliyorsun, sanırım hayaletler şehri ya da melekler şehri filminin etkisinde kalmışsın

rüyamda evde 50 ye yakın kedi vardı. kara kedi bizim eve girip koltuğun arkasına yavrulamıştı baya ama. her yerden kara kedi yavrusu çıkıyordu. ben kedilerden nefret ederim ama bu rüyayı kaç gündür görüyorum anlamı nedir?

sen en iyisi bir fakiri sevindir ekmek dağıt allah rızası için ve bir tavuk kes ve o tavuğu bir fakire ver bunları bir dene

Ruyamda daha once biryere farkinda olmadan hapsettigim siyah bir kediyi ordan cikmis arka bacaklari sakat halde gordum ve yaklasik 7 aydir evimin etrafinda siyah bir kedi dolaniyor ve gercek hayatta yavrularindan biri beni gordugu zaman kosarak yanima geliyor siyah olan gelip onu goturuyor.. Hicbir yerde yorum yapilmamis bu konu hakkinda yorum yaparsaniz sevinirim

patronunun sana bir kötülüğü olabilir dikkat et,kalbini kırdığın biri var helallik almalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir