Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kara Parçası Görmek

Rüyada kara parçası ne demek?

Kendimi denizin ortasında otururken görüyorum, belki bir tahta parçasının üzerinde belki de çok küçük bir sandal ama umutsuz değilim, etrafta hiç bir yer görünmemesine rağmen. Sonra su yüzüne bir balık çıkıyor, canlı yediğimiz balıklar gibi, palamut istavrit büyüklüğünde. Ayağımla balığa dokunuyorum, onu seviyorum, bir bakıyorum ayağımda deniz ayakkabısı var.

Biri diyor ki “arkasında senin boyunda balık var” ve ben balığa bakmak için kafamı çevirdiğimde biraz uzağımda bir kara parçası olduğunu gördüm o anda uyandım. 24, Kadın, Bekar, Çalışıyor, Agresif ve umutsuz.

Rüyada kara parçası görmek tabiri

Rüyanız olağanüstü güzel anlamlar içermekte ve çok yakın bir zamanda içinde bulunduğunuz yalnızlık, iç hesaplaşma ya da vicdan azabı duygularından uzaklaşıp, geleceğe umutla bakacağınız, şans ve bereket dolu bir yaşam dönemine girdiğinizi simgelemektedir. Gelen şans veya kısmet o kadar büyük ki halen farkında değilsiniz.

Rüyada bir kara parçası görmek, ana kara, diyar, kıta, toprak, yerey, yeryüzü görmeniz; içinde yaşadığınız hayatın özelliklerini ifade eder, insanın doğum, beslenme, büyüme ve eğitimini yani hayatı bir bütün olarak temsil eder, size hayatı daha mütevazi yaşamanızı, ayaklarınızın üzerinde durmanızı yani hayalperest olmayan bir yaşam sürmenizi tavsiye eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir