Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kara Tahta görmek

Rüyada kara tahta görmek ne demektir?

İyi günler rüyamda bir sınıftayım ve bir çok kişi vardı. Öğretmen kara tahtaya Türkçe bir soru yazmış ve herkes o soruyu cevaplamaya çalışıyor. Bende tahtaya kalktım ve cevaplamaya çalışıyorum. Sorunun son cümlesine (yükleme) bakarak eylem diyorum ve tam o sırada babam geliyor. Tahtaya 70 rakamı yazıp gidiyor ve bende soruyu tam cevaplamadan uyanıyorum. Teşekkür ederim.

Takma isim : Dolunay2014
Yaşınız :33
Cinsiyetiniz :Bayan
Medeni durum :Bekar
Mesleğiniz :Öğretmen
Ruh haliniz : Yorgun ve Beklentili
Rüyanız : Sayı

Rüyada kara tahta görmek yorumu

Rüyada kara tahta görmek okul deneyimleri veya zorlukları gösterir. Kara tahtaya yazı yazmak bu sizin borçlarınızı ihmal ettiğinizi gösterir.

Rüyanızın iki ana unsuru var; mezun olduğunuz halde kendini öğrenci olarak görmek ve babanızın yazdığı 70 sayısı. Rüyada öğrenci olmak, hayatınızı değiştirecek bazı olaylarla karşılaşacağınıza ve son derece mutlu olacağınıza işarettir. Rüyada 70, yetmiş sayısı görmek sebat ve azim anlamına gelir. Bir umutsuz sandığınız durum veya olaydan sabır ve azminizle kurtulacağınızı işaret eder.

“Rüyada Kara Tahta görmek” için 3 yanıt

İyi günler
Rüyamda bir sınıftayım kara tahtada beyaz yazıyla bir sürü isimler yazıyor yanımdada birisi var tahtada sevgilimin ismi yazıyor ama içimden onun görmesini istemiyorum derken yazıyı görüyor ve beğenmemiş bir surat şeklini alıyor yorumunuz için şimdiden teşekkürler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir