Rüyada Kara Tren Görmek

Rüyada kara tren görmek ne demektir?

Rüyamda evimizin önündeki yoldan önce sarı bir minibüs sonra yeşil ve eski bir kara tren geçti. Ardından yağmur yağmaya başladı. Ben ailemle birlikteydim ve çok şaşırdık trenin o yoldan geçmesine, sonra aniden uyandım. Bu neye işarettir? Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Rüyada kara tren yorumu

Rüyada minibüs görmek rüya sahibi için sahip olduğu hırs, mücadele ve rekabetçi özelliklerini iyi değerlendirmesi gerektiğini ve bu sayede yaşamın zorluklarını daha kolay yeneceğini anlatır.

Rüyada kara tren görmek, buharlı tren, kömürlü tren, kömürle çalışan tren görmek, kara trene binmek, kara trenle yolculuk yapmak anıları ve geçmişi simgeler, anılarınızın etkisinden kurtulamadığını işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada tren görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz. Trenin ilginç bir şekilde kara yolunda gitmesi ise geçmişten kopamadığınız için bazen çok zor durumlara düştüğünüzü, inanılmaz bazı olaylar yaşadığınızı göstermektedir.

Rüyada yağmur yağması her zaman güzeldir. Daima iyiye yorumlanır. Bereket, bolluk, arınma, kötülüklerden uzaklaşma anlamlarına gelir.

“Rüyada Kara Tren Görmek” hakkında 2 yorum

  1. rüyamda kara tren gördüm içinde yolculuk yapıyordum kardeşimle birlikte trende yemek yiyorduk bol seyahat ediyorduk şimdiden teşekkürler.

  2. Annem rüyasında balkondan bakarken bir kara trenin kara dumanlar çıkararak ve etrafa
    baya büyük parçalar savurarak hızla geçtiğini, geçerken de kollarına sürtündğünü canının acıdığını söyledi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir