Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kara Yılan Görmek

Rüyada kara yılan neye delalet eder?

Rüyamda ağabeyımle birlikte evin önünde suyun gıderını yapıyoruz, onunla ugrasırken büyük kara bir yılan görüyorum. Bunu ağabeyime gösteriyorum. O da zehirli olduğuna kanaat getiriyor. Ben kacıyorum, o beklıyor. Sonra yılan tek boynuzlu beyaz atın uzerınde gelıyor. Ağabeyim yilana fark ettirmeden ata bınıyor ve hızlıca yol alıyor. Bu rüyanın manası nedir? Gönderen Kubi.

Rüyada kara yılan görmek tabiri

Kubi merhaba,

Rüyanız gerçek hayatta, ailenizle birlikte işlerinizi yoluna koymak için çaba sarf ettiğinizi, kimseye zararınız dokunmadan sürdürdüğünüz düzgün bir yaşamınız olduğunu ancak çevrenizdeki kişilerde haset, kıskançlık gibi olumsuz duygu, negatif düşünce yoğunluğu bulunduğunu ifade ederken özellikle ağabeyinizin sayesinde tüm bu olumsuzluklardan kurtulup ,  rahata kavuşacağınızı, muradına ereceğinizi göstermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kara Yılan Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda torunumu ( 3.5 aylık) yatak ta karayılan ısırdı. Sonra bebek mosmor oldu ve baktığımda yatakda değil kapının ordaydı. ve rüyamda bebek konusuyordu yuruyordu. nasıl bi yorumu olabilir.

yatagimin bir ucunu siyah yilanin deldigini gordum. yanında da farenin delmis oldugunu. siyah yilanin delikten cikmasini bekliyordum. yok etmeyi dusunurken uyandim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir