Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kara Böcek Görmek

Rüyada kara böcek görmek neyi gösterir?

Rüyamda banyo yapıp çıktıktan sonra arkamda kara kedi görüyorum, bir bakıyorum ki kara kedi uzun kara böcek olmuş. Sonra yürümeye devam ederken birden gelip bacağımdan ısırıyor. Çekiyorum bacaklar hep derimde kalıyor. Bir türlü kurtulamadım o böcekten
Kimden: NESLİHAN
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:26
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: ÜZGÜN
Anahtar kelimeler: KARA KEDİ VE BÖCEK ISIRMASI

Rüyada kara böcek görmek neye yorumlanır?

Rüyada kara kedi görmek güçlü önseziye sahip olduğunuzu ve güçlü önsezilerin size yakınınızda bilmediğiniz, anlayamadığınız bir tehlikenin olduğunu söylemektedir.

Rüyada kara böcek görmek yaşamda karşılaşabileceğiniz istenmeyen bir şeye karşı hazırlıklı olmanız gerektiğini ifade eder. Rüyada böcek ısırması, bir böcek tarafından ısırılmak olumsuz sağlık durumu ifade eder. Hasta olacağına işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada böcek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kara Böcek Görmek” için 2 yanıt

Rüyada kara böcekler görmek
Dün sabaha karşı rüya gördüm, rüyamda annemin evindeydim, kimse yoktu, perdelerde bir sürü kara böcekler vardı ve bir tane kedi açık renkti sarımsı turuncu gibi kedi tüm böcekleri yeyip öldürüyordu, bu ne anlama gelir bilmiyorum, bugüne kadar görmedim böyle bir rüya.
Bu sabahta rüya gördüm yine annemin evi, 2 komşu vardı ve anneme “sütlü kahve yapayım” dedim komşudan biri yok dedi ve ağlamaya başladı eşi öldüğü için, onu hatırladı tekrar ve mutfağa geçtim bu sefer uzun bacaklı ve kanatlı böcekler bastı bu sefer ve uyandım, 2 gündür böceklerle uğraşıyorum, bunun manası nedir?

Rüyamı 4 ay yada altı ay önce gördüm size gönderdim ama yorum gelmedi kurtulamıyorum etkisinden
İş yerinde amirim ve çok sevdiğim bey yi bizimordaki Lisede Panikle nerde diye ararken kaldırım gibi yüksek bir taşta boylu boyunca yatarken görüyorum ve üzeri heryeri çamur öldümü diye düşünüeken arkamda şirketin orğı olan kişi o anda ben çok şükür nefes alıdğını fark ediyorum hatırladığım bu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir