Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Karaciğer Görmek

Rüyada karaciğer kanseri ne demektir?

Selam. Ben rüyamda karaciğer kanseri olduğumu gördüm. Doktor “kesinlikle öleceksin” dedi. Ve çok netti. Ancak ben bu habere çok seviniyordum. Bu haber sayesinde gülüyordum. Sonra annem üzülüyordu. Bende ne üzülüyorsun. En fazla ölürüm diyordum. Bir ara çok net olmamakla beraber sanki boğazımda bir kanserle ilgili bir şey vardı. Ama orası tam net değildi Nedir yorumunuz acaba. Cevap için teşekkür ederim. Saygılar.

Rüyada karaciğer görmek tabiri

Metin merhaba, bu ilginç rüyayı gönderdiğin için teşekkür ederim. Gördüğün rüya içinde bulunduğun umutsuzluk ya da kederli durumun sona ereceğini işaret etmektedir.

Rüyada karaciğer görmek sizin veya başka birinin vücudunda fiziksel bir bozukluk olasılığını düşündürmektedir. Gerçek yaşamda alkol alıyorsanız bu rüya size alkol tüketimini azaltmanız gerektiğini. Rüyada kanser olduğunu görmek rüya sahibi için umutsuzluğa, kedere, kendine acımaya ve affetmemeye delalet eder. Hayatta zaman kaybettiğine inandığını gösterir. Bu rüya ayrıca hayatın kimi alanlarının onu duygusal olarak sıkıştırıp yaraladığını ifade eder. Rüyada karaciğer nakli görmek veya karaciğer ameliyatı olmak fiziksel bozukluk, sağlık ile ilgili durumları simgeler. Sizin fiziksel durumunuzun iyi olmadığına işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir