Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Karadenizi görmek

Rüyada Karadeniz’e gitmek neye işarettir?

Rüyamda çok sevdiğim iki arkadaşımla Karadeniz kıyısına kalkan balığı tutmaya gidiyoruz. Sabah daha hava aydınlanmadan yola çıkmışız, ormanların içinden geçiyoruz, mis gibi orman havasını içime çekiyorum ve sanki gerçekmiş gibi gerçekten bunu hissediyorum ve arabadaki arkadaşlarıma “biz İstanbul’da yaşadığımızı zannediyoruz ama aslında zehirleniyoruz” diyorum, arkadaşlarımda onaylıyorlar.

Gerçek hayatımda daha önce bir kaç kez gittiğim kayalıksız bir yerde durup, oltalarımızı atıp beklemeye başlıyoruz. Deniz o kadar sakin ki arkadaşım “Biz Karadeniz yerine başka bir yere mi geldik” diyor. gerçekten haklıydı Karadeniz hiç bu kadar sakin olmazdı, mutlaka dalga olurdu. Saatler geçiyor hiç balık yakalayamıyoruz. Arkadaşlarımdan bir tanesi “madem buraya kadar geldik, balık tutamıyorsak bari denize girelim” diyor. Hava serin ama deniz suyu ılıktı ve hep birlikte denize girdik. Bu ne anlama gelir.

Rüyada Karadeniz’i görmek yorumu

Rüyada Karadeniz görmekHamit merhaba, aslında gördüğün rüyanın üç ana unsuru var; Karadeniz’e gitmek, balık yakalamaya uğraşmak ve denize girmek. Rüyada Karadeniz’i görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatta ani gelişecek olaylara, zorluklara veya sıkıntılara karşı hazırlıklı ve dayanıklı olduğunu gösterir. Karadeniz’e gitmek zor bir durumla karşı karşıya kalmak olarak yorumlanır.

Rüyada balık tutmak rüya sahibinin kişiliğinin tam olarak geliştiğini, kendini artık iyice tanıdığını, hayatta ne istediğinden tam olarak emin olduğunu ve mükemmele ulaşma yolunda hızla ilerlediğini, iç huzurunun yerinde olduğunu ve bunu çevresiyle paylaştığınızı, etrafına huzur ve mutluluk verdiğini işaret eder. Ancak siz balık tutmaya gidiyorsunuz fakat tutamıyorsunuz ki bu durum yukarıda anlatılan konularda hala bazı eksikleriniz olduğunu ifade eder. Rüyada denize girdiğini görmek ve denizde yüzmek kişinin karşısına bir çok fırsat çıkacağını ve bu şanslı dönemi iyi değerlendirip pek çok başarıya imza atacağını gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir