Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Karadut Görmek

Rüyada karadut görmek neye işarettir?

Rüyamda eşim evimizi Tunceli’ye taşımış, 2 odalı şirin bir yer. Evin üzerinde dalları meyve dolu yemyeşil bir karadut ağacı gölge etmiş, başkada ağaç yok etrafta. Evin sağında ve solunda tarihi mezarlıklar var, tepede bir ev burası. Bunun yorumu nedir?

Kimden: beren
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:37
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: yorgun
Anahtar kelimeler: kızım hasta.

Rüyada karadut görmek tabiri

Beren selam. Rüyada taşınmak, yeni bir eve taşındığını görmek, bulunduğunuz ortamdan sıkıldığınızı, yeni yerler, yeni insanlarla tanışma, bir arada olma isteğinizi ifade eder.

Karadut çok özel bir meyvedir ve bu fazla bilinmez. Karadut, böceklenmeyen tek organik bitki çeşididir. Rüyada karadut görmek, karadut yemek, karadut yediğini görmek hastalar, sağlık sorunu yaşayanlar için iyileşme müjdecisi olup, sağlıklı olan kişiler için ise sağlıklarının kıymetini bilmeleri gerektiğini hatırlatan önemli bir rüyadır. Rüyada Karadut reçeli, karadut pekmezi, karadut şurubu görmek, yemek aynı anlamları taşır.

Rüyada mezarlık görmek genel olarak hayatınızdaki değişimi, bir alışkanlık veya bir davranışınıza son vereceğinize işaret eder.

Özet olarak rüyanız; yaşadığınız ortamdan ya da şartlardan sıkıldığınızı, bazı özel beklentileriniz olduğunu ( sanırım kızınızın sağlığına kavuşması ) ve hayatınızda önemli bir değişiklik yaparak huzura kavuşacağınızı simgelemektedir. Yapacağınız değişiklik; olumlu düşünme, olaylara pozitif bakma, dua ile manevi zenginlik, kötü bir alışkanlığı bırakmak gibi bir şey olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir