Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Karafatma Ve Karınca Görmek

Rüyada karafatma ve karınca neye işaret eder?

Çok kısa ama beni büyük şekilde etkileyen rüyam şöyle: yatağımın altından karafatma gibi böcekler çıkıyor ve kolumu ısırıyor, bir süre öncede rüyamda yatağımı ve odamı karıncalar kaplıyordu, bu rüyalar ne anlama geliyor acaba. Emek ve yorumlarınız teşekkür ederim. E. çetin’in rüyası.

Rüyanın ana unsurları yatakta karafatma, yatağında böcekler, böcek ısırması, böcek sokması, karıncalar. 04 Eylül 2012 23:15

Rüyada karafatma ve karınca görmek tabiri

Yatağınızda karafatmaya benzeyen böcekler, gerçek hayatta sizin psikolojik, duygusal veya ruhsal yönden temizlenme, arınma gereksinimi içinde olduğunuz anlamına gelmekte, aynı zamanda yenileme, gençleşme, öz benliğinde gelişim içinde olduğunuzu ifade etmektedir.

Bir önceki rüyanızda odanızı kaplayan karıncalar, evinizin bereketinin arttığını, elinizin bollaştığını / bollaşacağını simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada böcek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Karafatma Ve Karınca Görmek” için 2 yanıt

Rüyada yerde karınca görmek
Merhaba. Ben rüyamda köydeki dedemlerin evinde. Yerde fazlasıyla karınca gördüm. Bunun anlamı nedir?

Rüyada karınca görmek çok hırslı olduğunuzu ve hiçbir şeyden memnun olmadığınıza, ayrıca uzun ömürlü olmak olarak da yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir