Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Karagöz İle Hacivatı Görmek

Rüyada Karagöz ile Hacivat neye işarettir?

Rüyamda yılar önce mezun olduğum ilkokuldayım ve yaşımda o zamanki yaş. Okulda Karagöz ile Hacivat gösterisi varmış, onu izliyoruz ve çok mutluyuz. Bu neye işarettir?

Ben şu anda 32 yaşında satış uzamanı olarak çalışan iki çocuk babası erkeğim. Teşekkür ederim.

Rüyada Karagöz ile Hacivat tabiri

Semih merhaba, gördüğün rüyanın iki ana teması var. Birincisi ilkokul yaşlarında olduğunu görmek ki bunun anlamı şu anda yaşamın ağır şartlarının seni yorduğunu gösterir. Çocukluk yıllarının o gamsız, kedersiz yıllarına özlem duyduğunu temsil eder.

İkinci anlamı ise Karagöz ile Hacivat gösterisi izlemektir. Bunun manası ise rüyayı gören kişinin reel yaşamında biraz daha az stresli olmayı ya da stresini yönetmeyi başarması gerektiğine işaret eder. Öte yandan rüyada karagöz, karagözü görmek işlerinizi ve sizi sevenleri ihmal ediyorsunuz anlamını taşır, kendinizi toplayın mesajı verir. Rüyada hacivatı görmek ise hayatta bazı şeylerin göründüğü gibi olmadığını bilmek ve ona göre her zaman hazırlıklı olmak gerektiğini temsil eder.

“Rüyada Karagöz İle Hacivatı Görmek” için bir yanıt

selamun aleykum rüyamda karanlık da bir apartman onu gibi bir Yerde başında uzun bir fesi olan çok güzel yüzlü bir erkekle karşılıklı duruyorum başimda büyük beyaz bir başörtü var baskrtumu alıp kendi fesinin üzerine atıyor benim başında sadece bone var ve ona böyle hacivat ve karagoze benzedin diyorum bu kadar rüyam şimdiden yorumunuz için teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir