Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Karakol Görmek

Rüyada karakol görmek neye delalet eder?

Rüyada karakol görmekRüyamda eşim ile birlikte dağda teröristlerle çatıştığımızı gördüm, fakat bizim elimizde silah yoktu, teröristler bizi öldürmeye çalışıyordu ve eşim dağda kaldı, ben karakola haber vermek için dağdan aşağı koşuyordum, karakol uzaktan görünüyordu ve oraya gidemeyeceğimi anlayınca amcama haber verdim karakola gitmeleri için ve bir anda korkuyla uyanıverdim.

Lütfen bunun yorumunu yapar mısınız, çok gerekli.

Rüyada karakol görmek nasıl yorumlanır?

Fadime selam, rüyanız gerçek yaşamınızda gergin, stresli, canınızı çok sıkan kimi olayların yaşandığı bir hayat dönemi geçirmekte olduğunuzu ifade etmektedir.

Rüyada karakol görmek hiç beklemediğiniz bir insan tarafından iftiraya uğramak olarak yorumlanır.Rüyada karakola gitmek, karakola gittiğini görmek, yakın zamanda sizi hayal kırıklığına uğratan bir olay yaşadığınızı ve halen  onun etkisinden kurtulamadığını gösterir.

“Rüyada Karakol Görmek” için 2 yanıt

Rüyada kavga ettiğini ve karakola gittiğini görmek
Rüyamda ben iki amca oğlu ile beraberim ve birilerini gördük, biri arkadaşım onu tanıyorum uzun boylu ve diğerini tanımıyorum. amca oğlum bir şeyler söyledi, hatırlamıyorum ama kavgayı ben dedim yapalım. Biz ve onlar birbirimize girdik, kavganın sonu karakol oldu. Orada bir şeyler oldu dahasını hatırlamıyorum, uyandım, teşekkürler. 27, Erkek, Evli, Çalışıyor, endise

Rüyada amca oğlunu görmek aile mirası, yeni fikirler, yenilgi anlamlarını simgeler. Aynı zamanda, Yeni fikirler ve yeni ortaya çıkan bilinci işaret ederken rüyada kavga ettiğini görmek iç dünyanızda çatışmalar, hesaplaşmalar yaşadığınızı ifade eder. Rüyada karakola gittiğini görmek, yakın zamanda sizi hayal kırıklığına uğratan bir olay yaşadığınızı ve halen onun etkisinden kurtulamadığını gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir